Як позбутися самовільного відкриття браузера

Нещодавно, через свою неуважність, встановив досить неприємний вірус. Дія цього вірусу полягала в тому, що через певні проміжки часу в браузері відкривався сайт NEWCITYINWORLD з подальшим переходом на якусь рекламу. Причому, якщо браузер був закритий, він спочатку запускався, а потім вже завантажувалася реклама.

Для того, щоб від нього позбутися, я скачував різні утиліти, які знаходили тисячі шкідливих файлів. Але для того, щоб їх видалити, необхідно було придбати платну версію приблизною вартістю $50. Для видалення одного вірусу це виглядало якось дорогувато, і гарантій ніяких не було. Крім усього іншого чистив кеш, перевстановлював браузер, але результатів ніяких не було. Шкідливий сайт продовжував успішно завантажуватися.

У результаті, витративши кілька годин, я знайшов дуже простий спосіб позбутися від даного типу вірусу. Для того, щоб позбутися від вірусу, який самовільно відкриває в браузері рекламу, потрібно перейти в Планувальник завдань (На прикладі Windows 7: Усі програми – Стандартні – Службові – Планувальник завдань).

Відкриється безпосередньо сам Планувальник завдань, в якому потрібно перейти в Бібліотеку планувальника завдань. Виглядати це буде приблизно так:

Видалення вірусу через Планувальник завдань

В бібліотеці планувальника завдань потрібно знайти і вибрати (виділити) задачу, яка буде не вписуватися в канву стандартних завдань (наприклад, завдання з дивною назвою) і в правому кутку натиснути «Видалити». Шкідливе завдання буде видалено, і, отже, Ваш браузер більше не буде самовільно відкриватися і завантажувати шкідливу рекламу.

Якщо у Вас є ще питання про те, як позбутися вірусу,що завантажує шкідливу рекламу в браузері, то ось посилання на відео, яке мені допомогло швидко вирішити цю проблему – корисне відео.

Додано:   09.02.2017 21:20   |   Останнє оновлення: