Футдаблбол | Дивний спорт

Футдаблбол

Як і футбол в болоті, футдаблбол є різновидом класичного футболу. Головна відмінність футдаблболу від класичної версії – це присутність в грі одразу двох м’ячів. М'ячі різного кольору, один може бути смугастим, за умови, що другий однокольоровий.

Бокові помічники судді повинні мати прапорці такого ж кольору, як м'ячі, для того, щоб підняттям вверх відповідного прапорця сигналізувати в грі з яким м'ячем відбулося порушення.

Заміна гравця проводиться тільки у тому випадку, коли обидва м'ячі знаходяться поза грою (матч призупинено).

Поле в футдаблболі може коливатися від 90 х 45 м до 120 х 90 м. В кожній команді не більше ніж 11 гравців.

Бокових помічників судді можна ще використовувати не зовсім по призначенню. Беручи до уваги те, що у них по два прапорці, їх можна використовувати як семафористів. По-моєму це дуже зручно: одночасно можна судити гру і передавати послання за допомогою семафорної азбуки. Наприклад, футдаблбол в цьому світлі був би корисним на флоті.

Футдаблбол

А як Ви думаєте, хто став винахідником футдаблболу? Звичайно, що ті, хто досяг в футболі усіх висот. Безперечно, що це найфутбольніша нація – це ми УКРАЇНЦІ!!! Бо, що нам той звичайний футбол? Пограли трохи, награлися. Треба й дещо ускладнити. Бо коли дуже просто, то у нас не дуже добре виходить. А так ми можемо стати першими чемпіонами світу хай і з футдаблболу.

Вичерпну інформацію про цей, поки що дивний спорт, можна отримати на офіційному сайті.

Додано:   07.08.2015 00:04   |   Останнє оновлення: