Футбол в болоті (футбол в багні) | Дивний спорт

Футбол в болоті (футбол в багні)

Існує теорія, що ми схожі зі свинями і цей дивний вид спорту є цьому підтвердженням. Бо футболісти, які виходять після «болотного матчу», виглядають саме як свині – забруднені та задоволені.

Футбол в болоті зародився у Фінляндії, де, мабуть, він був використаний як вид діяльності з проведення навчання для спортсменів і солдатів. Бо в цьому виді спорту фізичні навантаження, набагато більші ніж в звичайному футболі.

Розміри поля приблизно 60м в довжину і 35 метрів завширшки.

Перше змагання проводилося в 1998 році, коли 13 команд зібралися грати у фінському чемпіонаті. Захід був дітищем Юрки Вяянянена на прізвисько "Болотний барон". На разі, за оцінками, є 260 болотно - футбольних команд по всьому світу. Спорт особливо популярний у Фінляндії, Швеції, Ісландії, Голландії, Росії і Бразилії. Перший чемпіонат світу з футболу в багні відбувся в 2000 році в місті Хюрунсалмі, що на півночі Фінляндії.

    Правила футболу в болоті є сильно модифікованою версією стандартних правил футболу.
  • Матч складається з двох 13-хвилинних таймів. Цього часу достатньо, щоби вимазатися з голови до ніг.
  • Взуття не може бути змінено під час гри.
  • Не діє правило офсайду.
  • Розмір штрафної площі - п'ять метрів, але воротар може тримати м'яч в радіусі трьох метрів від воріт.
  • В кожній команді по 6 гравців на полі. Заміни відбуваються без обмежень.

Футбол в болоті (футбол в багні)

Окрім фінських солдатів та спортсменів футбол в болоті може стати в нагоді виробникам пральних засобів. Бо такої кількості бруднющої одежі, та ще й в такий короткий час, важко десь знайти. Та, мабуть, футбол в багні був би дуже популярним на курортах з цілющими грязями – гарний приклад поєднати приємне з корисним.

Додано:   06.08.2015 23:49   |   Останнє оновлення: