Тоуреслінг | Дивний спорт

Тоуреслінг

Як не дивно, а тоуреслінг належить до контактних видів спорту, хоча учасники і контактують дуже малою частиною своїх тіл. Бо тоуреслінг – це боротьба пальців ніг!! Правила в цьому дивному виді спорту схожі з правилами армреслінга. Суперники «зчеплюються» великими пальцями ніг і намагаються схилити ногу свого супротивника на землю.

Ідея виникнення такого змагання виникла в англійському пабі в місті Веттон в графстві Дербішир. Невідомо у кого почали чухатися і прагнути слави та визнання велики пальці ніг, але після цього в цьому ж місті проводиться і чемпіонат світу.

Всесвітня історія тоуреслінга бере свій початок з 1976 року, коли відбувся перший чемпіонат світу з боротьби пальців ніг. Чемпіонати проводяться окремо як для чоловіків, так і для жінок. Умова участі в змаганні – здорові та чисті ноги. Тож якщо Ви захотіли перемогти за допомогою запаху шкарпеток двохтижневої давнини, то нічого не вийде. Це розцінюється як допінг і Вас люб’язно попросять привести до ладу «знаряддя змагання».

Олімпійський комітет засмутив вболівальників цієї боротьби і не включив тоуреслінг в свою олімпійську сім’ю. Бо, бачте, вони там в МОКу не змогли визначитися до яких видів спорту належить тоуреслінг: до зимових, чи до літніх.

До відвертих переваг боротьби пальців ніг слід віднести відсутність будь – якого внеску для участі в змаганні, а також відсутність витрат на екіпіровку спортсмена. Також тоуреслінг – не дуже травматичний вид спорту. Максимум, що Ви можете пошкодити, так це великий палець ноги.

Тоуреслінг

До недоліків слід віднести перекачані, в процесі підготовки до змагання, великі пальці ніг. А звідси і труднощі в виборі взуття.

Отже, якщо у Вас сильні і здорові ноги, а також присутня воля до перемоги, то Вам пряма дорога на чемпіонат світу з тоуреслінгу. А якщо у Вас ще й ну дуже красиві ноги, то Ваші шанси отримати приза збільшуються в декілька разів. Бо хто зна, якщо Ви не переможете, то за Ваші гарні ніжки можуть і назначати приз глядацьких симпатій.

Додано:   06.08.2015 23:31   |   Останнє оновлення: