Підводний хокей | Дивний спорт

Підводний хокей

Якщо аналог гандболу – водне поле досить популярний вид спорту. То різновид класичного хокею з шайбою – підводний хокей – це незвичне явище. Дивним цей спорт робить той факт, що під водою досить важко відтворити ту динаміку та швидкість командну та індивідуальну, які притаманні хокею на льоду.

Але і в хокеї під водою є свої переваги. По – перше – це відсутність необхідності викладати чималу суму грошей на екіпірування хокеїста, по – друге – підводним хокеєм можуть займатися люди різного віку, різної статі.

В кожній команді по 6 гравців. Для участі в грі одягають маску, ласти, трубку. Замість ключки під водою використовують пластикові палички довжиною 30,5 см. Для захисту рук від цих «ключок» одягають рукавички. Гральним майданчиком виступає басейн розмірами 25 х 15 метрів і глибиною 2 м. Ворота в підводному хокеї цілих 3 метри завширшки, а шайба важить цілих 1,36 кг. Гра розбита на 2 тайми по 15 хвилин кожен.

Підводний хокей

Найголовнішим в підводному хокеї, окрім вміння плавати, повинна бути здатність надовго затримувати дихання. Бо коли в декількох сантиметрах від порожніх воріт суперника закінчиться повітря і треба буде спливати, то це буде дуже неприємно. Також важливим фактором є здатність пірнати на глибину, бо якщо Ви не здатні пірнути на глибину 2 м, то до шайби Ви не дістанетесь, а значить, поки інші вовтузяться з шайбою на дні, візміть м’яча та пограйте в водне поло.

Додано:   06.08.2015 23:13   |   Останнє оновлення: