Конкер | Дивний спорт

Конкер

Якщо у вас під рукою є каштан або пара каштанів та мотузка довжиною 25 см, ви можете взяти участь у чемпіонаті світу з конкеру. Для цього потрібно в каштані просвердлити отвір по середині і через цей отвір пропустити мотузку. Снаряддя для змагання готово!

Чемпіонат світу з конкеру проходить в невеличкому містечку Ештон, що в графстві Нортгемптоншир. Суть цієї гри полягає в тому, щоби розбити каштан свого супротивника. Черговість биття конкером визначається жеребкуванням – підкиданням монетки. Один учасник витягує руку вперед на висоті, яку заказує б’ючий, і опускає вниз свій конкер. Інший гравець відтягує свій каштан і намагається розбити конкур супротивника. І так до тих пір, поки один з конкерів не розіб’ється.

Конкер

Гра досить проста, але скільки треба розколоти цих каштанів, готуючись до змагання. А якщо у дворі немає каштанів? Треба лізти до сусіда. А це судді конкерного чемпіонату можуть розцінити як використання допінгу, бо до сусідських каштанів можна бонусом отримати ще й солі в дупу. Для того, щоб уникнути таких неприємних ситуацій, а також для запобігання застосуванню заборонених конкурів (і такі бувають) Ештонський конкерний клуб виробляє власні каштани. Для більшої видовищності можна порекомендувати організаторам дозволити розбивати конкури одночасно, а не по черзі. Для запобігання травм рук одіти гарди і вийшов би такий собі двобій на каштаново-мотузкових шпагах. Натхнення вам і наснаги в нелегких спортивних звершеннях.

Фото з сайту www.worldconkerchampionships.com

Додано:   03.08.2015 14:22   |   Останнє оновлення: