Зачаровування черв’яків | Дивний спорт

Зачаровування черв’яків

Уявіть собі, якби ви зібралися з друзями на рибалку, а черв’яків немає. І у вас лише 30 хвилин на те, щоби їх накопати. Отже, якщо ви хоча б раз у два тижні займаєтесь копанням черв’яків, то ви майже готові до участі в чемпіонаті світу із зачаровування черв’яків. Як це не дивно, а зачаровування черв’яків є офіційним видом спорту. Змагання проходять в графстві Чешир Великобританії на батьківщині відомого чеширського кота Льюїса Керолла.

Саме змагання триває півгодини і виманювати черв’яків можна лише в відведеного для кожного учасника змагань клаптя землі розміром 3 х 3 метри. Учасники повинні саме виманювати, а не викопувати.

Зачаровування черв’яків Для виманювання (зачаровування) черв’яків з під землі підходять найрізноманітніші методи, окрім застосування механічних засобів, до яких також належить вода. Так що вимити черв’яків зі своїх нірок не вийде. Найбільше, як знаряддя виманювання, застосовуються вила, які втикаються в землю і потім учасники, створюючи вібрацію, намагаються виманити черв’яків «на світ божий». Цікаво відзначити ставлення до кільчастих. В останньому пункті правил сказано, що витягнуті заклинанням черв'яки будуть звільнені ввечері після змагання, після того як птахи полетять на нічліг. Дивина та й годі. Або в графстві Чешир черв’як – священна тварина, або англійські птахи такі голодні, що полюють на черв’яків, вириваючи їх прямо з рук.

В Україні цей вид спорту навряд приживеться, бо землі у нас родючі і ніякий, навіть самий маленький черв’ячок не захоче вилізати на поверхню, щоб подивитися хто там б’є в бубна або грає на сопілці, або танцює, в намаганні його причарувати.

Зачаровування черв’яків

А от щоб перемогти у нас – дуже багато шансів. Для тих кого зацікавив цей дивний вид спорту і хто хоче стати чемпіоном світу, найкрутішим черволовом або червозаклиначем дам пораду. Треба взяти з собою на змагання нашого чорнозему і зі словами «Уті-уті-уті-уті» посипати цією землею свій квадрат. То до вас за 30 хвилин не тільки на вашій ділянці всі черв’яки повилазять, але ще й з усіх сусідніх позлазяться. Бо вони такої смачної земельки ще не куштували. Такий дуже простий рецепт перемоги. Тож бажаю вам досягти найвищих нагород в цьому непростому і виснажливому виді спорту.

Фото з сайту www.wormcharming.com

Додано:   03.08.2015 13:47   |   Останнє оновлення: