Мати Слава

Мати Слава, Матір СваУ богині війни існувало не одне, а кілька імен. Найпопулярніші – це Мати Слава, Птиця – блискавка, Магура, Перуниця. У Велесовій книзі вона згадується як Мати Сва, Матір Сва.

Мати Слава є самим згадуваним божеством у Велесовій книзі. Цілих 63 згадки про велику богиню війни і перемоги. Її ім'ям завжди надихали військо перед боєм. Наші предки уявляли Мати Славу у вигляді красивої крилатої дівчини в обладунках, яка своєю піснею вселяла воїнам впевненість у перемозі в майбутній битві. Також наші предки вірили, що після бою Мати Слава ходила по полю боя і збирала загиблих у битві русичів. До кого вона торкалась своїм золотим крилом, кого цілувала своїми божественними вустами і поїла з золотого кубка наповненого живою водою, душа того відправлялася на Луки Сварожі, щоб поповнити ряди Перунова Полка, а також пам'ятати останній поцілунок Магури і жити вічно у Сварзі.

Крім цього наші предки вважали Мати Славу матір'ю слов'ян – русичів, богинею Раю і вічного життя. Вони вірили, що Перуниця володіла повними знаннями про створення Світу, про Богів Прави, про героїв, людей і звірів.

Додано:   10.11.2015 18:52   |   Останнє оновлення: