Обмен интернет валют

Partner

Заробіток на WMU.in.ua

WMU - быстрая раскрутка сайтов!

Заробіток на WMU.in.ua. СтатистикаЗізнатися відверто, я був не дуже позитивного думки про українські букси. Декілька років тому я намагався реєструватися на декількох, але вони після нетривалого часу закривалися і всі мрії про заробіток рідної гривні приходилось відкладати. Але останнім часом гривневі букси відрізняються стабільністю, хоч їх і небагато. До таких поштовиків можна віднести сайт WMU.in.ua, який працює менше року, але на ньому зареєстровано понад 13 тис. учасників і виплачено понад 6 тис. гривень. Показники, звичайно, не найвищі, але якщо ця система активної реклами продовжить і далі свою роботу, то у неї є всі шанси скласти конкуренцію великим поштовикам.

Реєстрація на WMU.in.ua

Реєстрація на поштовику WMU досить проста. Натискаєте кнопку «Регистрация», після чого Вас перекине на сторінку реєстрації із наступною формою, яку треба заповнити.

Заробіток на WMU.in.ua. Реєстрація

Вказуєте логін (нік), яким Ви будете користуватися в системі, діючу e – mail адресу, яка буде потрібна для авторизації, перевірочний код і натискаєте «Продолжить». Після реєстрації на вказану Вами e – mail адресу буде висланий пароль для входу. Для закінчення процедури реєстрації потрібно авторизуватися. Для того щоб увійти тиснете «Вход» і в поле форми вводите e – mail адресу і пароль.

Заробіток на WMU.in.ua. Авторизація

Після вдалого входу в свій аккаунт для можливості виводити кошти потрібно отримати статус «Рабочий». Щоб отримати цей статус потрібно в меню користувача вибрати «Личный кабинет – Мои личные данные» і заповнити дані про себе, ввести гаманець WMU або Payeer. Тепер можна приступити до заробітку на WMU.

Заробіток на WMU.in.ua

Заробіток на WMU.in.uaПоки що на WMU не дуже багато роботи, але, як говоритися, і Київ не відразу будувався. Заробляти на WMU можна чотирма способами: серфінг сайтів, читання листів, проходження тестів, виконання завдань.

Серфінг сайтів

Серфінг сайтів – це найдешевший спосіб заробітку на WMU. Для того, щоб почати заробляти на серфінгу сайтів, потрібно в розділі «Зарабатывать» перейти за посиланням «Серфинг сайтов». Відкриється сторінка з приблизно таким змістом:

Заробіток на WMU.in.ua. Серфінг сайтів

Для того, щоб запустити сайт рекламодавця потрібно, щоб курсор на рекламному посиланні прийняв вигляд руки, а потім робимо клік. Відкриється нове вікно в якому з'явиться таймер зі зворотнім відліком.

Заробіток на WMU.in.ua. таймер

Відлік часу коливається від 20 до 60 секунд в залежності від ціни. Після завершення відліку потрібно правильно ввести перевірочний код.

Заробіток на WMU.in.ua. перевірочний код

Вибираєте правильний варіант і Вам зараховується оплата на Ваш рахунок. Вартість перегляду сайту складає від 0,006 грн.

Заработок на WMU.in.ua. Оплата

Читання листів

Вартість читання листів становить від 0,006 грн. Механізм заробітку на читанні листів практично такий же як і при серфінгу сайтів. Відмінною особливістю являється контрольне питання, на яке потрібно відповісти перед тим, як перейти на сайт рекламодавця.

Проходження тестів

Заробіток на WMU.in.ua. Проходження тестів

Проходження тестів - другий за вартістю вид заробітку на WMU. Вартість одного тесту може коливатися від 0,1 гривень. Суть заробітку на проходженні тестів полягає в наступному: Вам необхідно буде правильно відповісти на декілька питань (вибрати один з декількох запропонованих варіантів), після чого Ви отримаєте оплату.

Заробіток на WMU.in.ua. Проходження тестів

Виконання завдань

Алгоритм виконання завдання такий же як і на подібних поштовиках: обираєте категорію завдання, потім завдання, яке Вам сподобалося і натискаєте на кнопку «Начать выполнение». В умові завдання додасться форма для звіту.

Після того, як Ви виконаєте завдання, необхідно заповнити це поле і натиснути «Отправить отчет». Якщо ж Ви передумали виконувати це завдання, просто натисніть кнопку «Отказаться от выполнения задания».

Для того, щоб вивести зароблене, потрібно перейти в Особистий кабінет і перейти по посиланню «Заказать выплату»

Заробіток на WMU.in.ua. Виплата грошей

Вибираєте платіжну систему, вказуєте суму і отримуєте гроші. Слід зазначити, що мінімальна сума для виводу становить 2 грн.

Якщо я зумів зацікавити Вас новим українським проектом, то переходьте за посиланням нижче, реєструйтесь і заробляйте.

Хочу заробляти на WMU.in.ua

Гарного Вам настрою та великих заробітків на WMU.in.ua!!

Додано:   03.09.2015 22:51   |   Останнє оновлення: