Заробіток на SEO-FAST

Реферальные банеры

SEO-FAST – це досить молодий проект, який працює майже 3 роки. Але за цей час на ньому вже зареєструвалися більше 600 тисяч користувачів та виплачено більше 12 мільйонів рублів. А це все свідчить про те, що SEO-FAST дуже стрімко розвивається.

Заробіток на SEO-FAST. Статистика

Для того, щоб почати заробляти на SEO-FAST спочатку необхідно зареєструватися.

Реєстрація на SEO-FAST

Реєстрація досить проста. Натискаємо на кнопку «Регистрация», після чого з’явиться форма реєстрації. Заповнюєте всі поля та натискаєте «Продолжить».

Заробіток на SEO-FAST. Реєстрація

Після реєстрації необхідно ввійти в свій акаунт на протязі 24 годин, бо інакше він буде видалений.

Одразу після реєстрації Вам буде присвоєний статус «Прохожий». Цей статус дозволяє заробляти, але не дозволяє виводити зароблені гроші. Для виводу грошей необхідно мати статус «Рабочий». Цей статус присвоюється при досягненні рейтингу 10 або більше.

Заробіток на SEO-FAST

SEO-FAST є подібним проектом до Seosprint, тому й способи заробітку на SEO-FAST аналогічні.

Заробіток на SEO-FAST

Серфінг сайтів

Для того, щоб почати заробляти на серфінгу сайтів потрібно в розділі «Заработать» перйти за посиланням «Серфинг» . відкриється сторінка з доступними сайтами для серфінгу. Слід зазначити, що одразу після реєстрації в серфінгу Вам буде надано 200 посилань для перегляду.

Заробіток на SEO-FAST. Серфінг сайтів

Як видно з малюнку, навпроти кожного посилання встановлена ціна (чим більша ціна, тим довший таймер зворотного відліку). Буква «А» означає, що сайт треба переглядати в активному вікні. Якщо перейти в іншу вкладку, то таймер зупиниться і Ви не зможете отримати оплату. Натискаємо на посилання рекламного сайту, після чого відкриється рекламний сайт з таймером зворотного відліку. Тривалість перегляду може знаходиться в межах 5 – 60 секунд.

Заробіток на SEO-FAST. таймер

По завершенню відліку необхідно буде правильно вказати число з картинки, після чого Вам буде оплачено перегляд.

Заробіток на SEO-FAST. Капча

Заробіток на SEO-FAST. Капча

Читання листів

Відмінність читання листів від серфінгу полягає в тому, що листи дорожчі за рахунок контрольного питання, на яке потрібно дати правильну відповідь.

Заробіток на SEO-FAST. Читання листів

Після чого відкриється рекламний сайт з вже знайомим таймером.

Оплачувані тести

Заробіток на тестах на порядок дорожчий, але на відміну від серфінгу та листів з’являється більше умов для виконання. Алгоритм виконання оплачуваних тестів полягає наступному: необхідно прочитати умови, відповісти на декілька питань та натиснути на «Отправить отчет».

Заробіток на SEO-FAST. Оплачувані тести

Якщо Ви правильно відповіли на всі запитання оплата відбудеться миттєво.

Виконання завдань

Виконання завдань найбільш прибутковий вид заробітку з усіх вище перелічених. Для заробітку на виконанні завдань необхідно перейти в розділ завдань, обрати категорію або найбільш вподобане Вами завдання та натиснути «Начать выполнение». Після чого з’явиться форма, яку необхідно буде заповнити та відправити рекламодавцю. Уважно читаєте умови виконання завдання, не менш уважно виконуєте, також уважно заповнюєте форму для звіту та відправляєте на перевірку. Після відправлення звіту буде надпис про те, що завдання буде перевірене на протязі 7 днів. Це зроблено для того, щоб рекламодавець не затягував з перевіркою. Якщо завдання не буде перевірено на протязі 7 днів оплата за виконану роботу буде здійснена автоматично. Але з власного досвіду можу сказати, що, зазвичай, завдання оплачуються на протязі доби після подання звіту.

На проекті SEO-FAST встановлена система кар’єрного зросту та реферером встановлюється рефбек. Це зроблено для додаткової мотивації користувачів. Чим вище рейтинг і Ваш статус, тим більший Ваш рефбек, і таким чином Ви зможете більше заробляти.

Для того, щоб вивести зароблені гроші, необхідно перейти в розділ «Личные данные» та ввести там рахунок платіжної системи на яку Ви хочете отримувати гроші. Потім натискаєте на кнопку «Выплатить», яка знаходиться під меню користувача, вибираєте платіжну систему та вказуєте суму, яку хочете вивести. Гроші будуть переказані на Ваш рахунок миттєво.

А якщо у Вас виникнуть ті чи інші питання, Ви, не соромлячись, завжди можете звернутися до свого реферера через внутрішню пошту.

Отже, якщо Ви повні бажання заробляти на молодому та перспективному проекті, то реєструйтеся за посиланням - Хочу заробляти на SEO-FAST.

Гарного Вам настрою та великих заробітків на SEO-FAST!!

Додано:   02.08.2015 07:36   |   Останнє оновлення: