Заробіток на Socpublic

SOCPUBLIC.COM - заработок в интернете!

Проект Socpublic є продовженням проекту WMPublic, який розпочав свою роботу в 2008 році. Нещодавно адміністратори сайту WMPublic вирішили оновитися і кардинально змінили дизайн та скрипт, на якому тепер працює Socpublic. Чесно кажучи, дизайн WMPublic був дещо гнітючій, а от оновлений Socpublic має дуже приємний дизайн, і заробляти на ньому одне задоволення.

На те, що Socpublic – перспективний сайт, який розвивається швидкими темпами, може вказати статистика. Більше 120 тисяч активних користувачів, яким система Socpublic виплатила більше 12 мільйонів рублів. Щодня в проекті Socpublic реєструється більше 1000 користувачів, і все це за досить невеликий проміжок часу.

Заробіток на Socpublic. Статистика

Як і в багатьох проектах такої направленості, для того, щоб почати заробляти на Socpublic, необхідно мати гаманець Webmoney та пройти досить просту реєстрацію. Якщо Ви ще не зареєструвалися в системі Webmoney і у Вас виникли проблеми з реєстрацією, то Ви можете перейти за цим посиланням - Реєстрація на Webmoney.

Реєстрація на Socpublic

Заробіток на Socpublic. Реєстрація

Для реєстрації необхідно натиснути на кнопку реєстраці , після чого з’явиться форма реєстрації.

Заробіток на Socpublic. Реєстрація

Далі все просто. Заповнюєте всі необхідні поля, натискаєте на кнопку «Готово» і тепер Ви стали користувачем проекту Socpublic. Слід ще зазначити, що на Socpublic зручна форма входу. Ввійти можна як через звичайну форму, так і через соціальні мережі або login.webmoney.

Заробіток на Socpublic. Авторизація

Після реєстрації можна приступити до заробітку.

Заробіток на Socpublic

Заробіток на Socpublic

На Socpublic можна заробляти чотирма видами заробітку: серфінг сайтів, відвідування сайтів, читання листів, виконання завдань. Якщо в котромусь з видів заробітку є можливість заробити, то це буде відображено навпроти пунктів меню «Зарабатывать».

Серфінг сайтів

Серфінг сайтів – це найдешевший спосіб заробітку і їх на Socpublic два види: ручний та автоматичний. Заробіток на серфінгу сайтів зводиться до наступного: в меню «Зарабатывать» обираємо пункт «Серфинг».

Заробіток на Socpublic. Серфінг сайтів

Якщо сайти для серфінгу є, то натискаємо «Начать серфинг». Почнеться відлік часу, після чого потрібно буде обрати правильну відповідь на контрольній картинці, після чого Вам буде нарахована плата. Автоматичний серфінг відрізняється від ручного серфінгу тим, що після закінчення відліку часу гроші нараховуються автоматично. Недоліком серфінгу є те, що сайтів для серфінгу мало, а якщо вони з’являються, то їх дуже швидко передивляються.

Відвідування сайтів

Наступним по вартості іде відвідування сайтів. В меню «Зарабатывать» переходимо за посиланням «Посещения». Відкриється вікно з переліком рекламних сайтів.

Заробіток на Socpublic. Відвідування сайтів

Після переходу на рекламний сайт з’явиться таймер зворотного відліку.

Заробіток на Socpublic. таймер

Кожне посилання має свою ціну в залежності від часу відліку. Відлік часу в основному знаходиться в мережах 5 – 20 секунд. Після завершення відліку з’явиться зображення з числами, в якому необхідно вибрати правильну відповідь. І все. Оплата нараховується на Ваш рахунок. Дуже просто.

Заробіток на Socpublic. таймер Заробіток на Socpublic. Оплата

Сайтів для відвідування значно більше, ніж сайтів для серфінгу. Але і на них багато не заробиш.

Читання листів

Наступними за вартістю в області заробітку йде читання листів. Їх буває не так багато, як сайтів для відвідування, але вони дорожчі. Для заробітку на листах потрібно в меню «Зарабатывать» перейти за посиланням «Письма». Заробіток на читанні листів майже такий, як і на відвідуванні сайтів, але з однією відмінністю. Для того, щоб заробити на рекламному листі, перед переходом необхідно правильно відповісти на питання, після чого відкриється рекламний сайт. А далі так само, як і при відвідуванні сайтів.

Виконання завдань

Заробіток на виконанні завдань є найбільш прибутковим. На Socpublic дуже багато завдань різних категорій, ціна яких може коливатися від 0,2 до 50 рублів. Для заробітку на завданнях необхідно в меню «Зарабатывать» перейти за посиланням «Задания», вибрати найбільш вподобане Вами завдання (для новачків я б рекомендував починати заробляти з простих клікових завдань) та натиснути на «Начать выполнение». Відкриється сторінка з описом завдання та необхідною інформацією для звіту, а також форма для відправки звіту. Після виконання всіх умов потрібно заповнити форму та відправити рекламодавцю. Через деякий час, якщо Ви все зробили правильно, завдання буде оплачене. При виконанні завдань варто звертати увагу на відгуки. Якщо негативних відгуків буде більше ніж позитивних, краще змінити завдання.

На Socpublic задіяна система кар’єрного зростання. Тобто, чим більший Ваш рейтинг, тим більший рефбек (повернення реферальних відсотків), і, таким чином, Ви зможете отримувати додатковий заробіток.

Коли Ви вже схочете вивести зароблені гроші, а мінімальна сума для виводу сягає 10 рублів, зароблені гроші можна вивести на 4 платіжні системи: Webmoney, Payeer, Perfect Money, ЯндексДеньги.

Офіційно переказ грошей триває 3 дні, але з власного досвіду можу запевнити, що гроші поступають на рахунок раніше, майже без затримок.

Отже, якщо Вас цікавить стабільний заробіток на сайті з приємним дизайном, то реєструйтеся за посиланням – Хочу заробляти на Socpublic.

Гарного Вам настрою та великих заробітків на Socpublic!!

Додано:   01.08.2015 13:22   |   Останнє оновлення: