Заробіток на ProfiTCentr

ProfitCentr - рекламное агентство

ProfiTCentr розпочав свою роботу майже 6 років тому і за цей час на ньому працюють майже 800 000 користувачів та було виплачено більше 17,5 мільйонів рублів! Достатньо пристойні показники.

Заробіток на ProfiTCentr. Статистика

Реєстрація на ProfiTCentr

Для реєстрації на ProfiTCentr необхідно бути зареєстрованим в системі Webmoney. Якщо у Вас відсутній електронний гаманець, то Вам спочатку необхідно пройти реєстрацію на сайті Webmoney. Як зареєструватися на Webmoney Ви можете подивитися безпосередньо на сайті Webmoney або ж переглянути допоміжне відео. Отже, після того, як Ви натиснули кнопку «Регистрация» необхідно буде авторизуватись через систему Webmoney. Після успішної авторизації з’явиться форма реєстрації.

Заробіток на ProfiTCentr. Реєстрація

Як видно з зображення, необхідно ввести свій логін (логін після реєстрації не можливо змінити), е-mail та ідентифікатори електронного гаманця, ввести код перевірки, поставити галку навпроти Правил і тиснем «Готово». Після успішної реєстрації Вам буде відправлено листа на вказану електронну поштову адресу, а також буде виданий тимчасовий пароль для входу в акаунт, який бажано буде замінити на новий. Для завершення реєстрації необхідно активувати акаунт, перейшовши за посиланням в листі e-mail. Тепер можна заробляти.

Заробіток на ProfiTCentr

ProfiTCentr пропонує заробляти трьома видами: серфінг сайтів, читання листів та виконання завдань.

Заробіток на ProfiTCentr

Серфінг сайтів

Для того, щоб почати заробляти на серфінгу, в меню «Заработать» переходимо за посиланням «Серфинг сайтов». З’явиться приблизно таке вікно. Вам необхідно вибирати посилання під написом «Динамические (оплачиваемые) ссылки».

Заробіток на ProfiTCentr. Серфінг сайтів

Після натискання з‘явиться рекламний сайт з таймером зворотного відліку в верхній частині.

Заробіток на ProfiTCentr. Таймер

Чекаєте поки закінчиться відлік (відлік часу може бути в межах 15 – 60 секунд), після чого потрібно правильно обрати число з картинки і Вам зарахується перегляд.

Заробіток на ProfiTCentr. Оплата

Якщо ліворуч від рекламних посилань стоїть літера «А», то це означає, що сайт треба дивитися від початку до кінця відліку. В іншому випадку, наприклад, якщо Ви захочете перейти в іншу вкладку, таймер зупиниться і потрібно буде перезавантажити сторінку для початку відліку.

Читання листів

Наступним розділом для заробітку на ProfiTCentr йде розділ читання листів. Алгоритм заробітку на читанні листів майже аналогічний до серфінгу, з одним лише винятком: перед переходом на рекламний сайт необхідно правильно відповісти на контрольне питання і дещо змінено шрифт таймера та контрольного числа:

Заробіток на ProfiTCentr. Таймер

Заробіток на ProfiTCentr. Капча

Після правильно обраної відповіді з’явиться напис про підтвердження перегляду і зарахування оплати.

Заробіток на ProfiTCentr. Оплата

Листи дещо дорожчі за серфінг, але їх не так багато.

Виконання завдань

Найбільш прибутковим є заробіток на виконанні завдань. Ціна на завдання може коливатися від 0,2 до 200 рублів, а то й до 300 рублів. Отже, для того, щоб почати заробляти на завданнях потрібно в розділі «Заработать» перейти за посиланням «Выполнение заданий».

Заробіток на ProfiTCentr. Виконання завдань

На сторінці завдань можна застосувати фільтри за ціною, за статусом, категорією. На початку для новачків рекомендація обирати завдання якомога простіше, щоб простіше було набрати рейтинг і репутацію виконавця. Після того, як Ви вибрали завдання необхідно його виконати, натиснувши на кнопку «Начать выполнение!» Відкриється сторінка з завданням і також з’явиться форма для подання звіту. Після виконання всіх умов завдання необхідно заповнити форму для звіту і відправити її рекламодавцю. В разі, якщо Ви з будь – яких причин не схотіли або передумали виконувати завдання достатньо натиснути на кнопку «Отказаться от выполнения». Слід зазначити, що виконуючи завдання, можна заробити в рази більше ніж на серфінгу сайтів та читанні листів разом узятих.

Також до способу заробітку на ProfiTCentr можна віднести торговлю на біржі рефералів.

Це було коротко про заробіток на ProfiTCentr.

На останок хочу застерегти потенційних користувачів ProfiTCentr! Вам буде запропоновано декілька способів збільшити надійність захисту вашого аканту. Не перестарайтеся! Якщо Ви встановите обмеження входу тільки через login.webmoney, то Ви не зможете здійснити вхід через звичайну форму входу, а тількі через webmoney keeper. А якщо у Вас виникнуть питання, то Ви завжди зможете звернутися до свого реферера.

Отже, якщо Ви хочете заробляти на сайті з приємним дизайном та миттєвим виводом зароблених коштів, то переходьте за цим посиланням – Хочу заробляти на ProfiTCentr!

Гарного Вам настрою та великих заробітків на ProfiTCentr!!

Додано:   01.08.2015 09:27   |   Останнє оновлення: