Заробіток на SEOsprint

Проект SЕОsprint розпочав свою роботу в 2010 році і за цей період став одним з найбільш популярних. Миттєві виплати, приємний дизайн, багато роботи – ось що робить SЕОsprint таким популярним. За період своєї роботи на початок 2015 року на сервісі SЕОsprint було виплачено більше 120 мільйонів рублів.

Заробіток на SEOsprint. Статистика

Реєстрація на SЕОsprint

Для реєстрації на SЕОsprint необхідно бути зареєстрованим в одній з 4 систем: Webmoney, Perfect Money, Payza або Яндекс Деньги. Припустимо, що Ви вже зареєстровані в якійсь з цих систем. Реєстрація на SЕОsprint дуже проста і не займе багато часу. На головній сторінці натискаємо на кнопку «Регистрация», після чого Вас перекине на сторінку з наступною формою, яку необхідно заповнити:

Заробіток на SEOsprint. Реєстрація

Вказуєте ім’я або ж нік під яким Вас зареєструють на проекті, діючий e-mail, вводите код. Після цієї нескладної процедури Вас перекине на сторінку на якій потрібно буде пройти нескладний тест. Після відповіді на тестові питання необхідно натиснути на кнопку «Зарегистрироваться», після чого Вам буде видано Ваш особистий PIN – код, який необхідно буде зберегти. PIN – код необхідний для підтвердження операцій зі зміни особистих даних. Після завершення реєстрації необхідно здійснити вхід в свій акаунт. Для цього натискаємо на кнопку «Войти» і в формі, що з’явиться вказуєте регістраційний e-mail та пароль, а також вводите капчу.

Заробіток на SEOsprint. Вхід в систему

Після успішного входу в акаунт Вам присвоять статус «Прохожий». Для того, щоб змінити цей статус на статус «Рабочий», потрібно в розділі «Личный кабинет» перейти за посиланням «Мои личные данные» та заповнити інформацію про себе, підтвердивши свою пошту та номер свого мобільного телефону (не хвилюйтеся; ніхто грошей з вашого телефона не зніме). Через те, що SЕОsprint проводить виплати в російських рублях, необхідно мати WMR – гаманець. Отже, після реєстрації та зміни свого статусу Ви готові заробляти на SЕОsprint!

Заробіток на SЕОsprint

На SЕОsprint існує 4 види заробітку: серфінг сайтів, читання листів, проходження тестів та виконання завдання.

Серфінг сайтів

Серфінг сайтів – це самий дешевий спосіб заробітку на SЕОsprint. Для того, щоб розпочати заробляти на серфінгу сайтів, потрібно в розділі «Зарабатывать» перейти за посиланням «Серфинг сайтов». Відкриється сторінка з приблизно наступним змістом:

Заробіток на SEOsprint. Серфінг сайтів

Для того щоб запустити сайт рекламодавця потрібно натиснути на кругляшок, а потім на напис «Перейти на сайт рекламодателя». Відкриється нове вікно в якому з’явиться таймер зі зворотнім відліком.

Заробіток на SEOsprint. Таймер

Відлік часу коливається від 20 до 60 секунд в залежності від ціни. Після завершення з’явиться пропозиція вирішити нескладну задачку.

Заробіток на SEOsprint

Заробіток на SEOsprint

Обираєте правильний варіант і Вам зараховується оплата на Ваш рахунок.

Читання листів

Читання листів трохи дорожче ніж серфінг. Механізм заробітку на читанні листів майже такий, як і в серфінгу, тільки з однією відмінністю. Перед тим, як перейти на сайт рекламодавця Вам необхідно буде правильно відповісти на контрольне запитання.

Проходження тестів

Проходження тестів другий за вартістю вид заробітку на SЕОsprint. Вартість одного тесту може коливатися від 0,1 до 0,25 рублів. Суть заробітку на проходженні тестів полягає в наступному: Вам необхідно буде правильно відповісти на декілька запитань (вибрати один з декількох запропонованих варіантів), після чого Ви отримаєте оплату.

Виконання завдань

Алгоритм виконання завдання такий же як і на WMmail: обираєте категорію завдання, потім саме завдання, яке Вам сподобалося та нажимаєте на кнопку «Начать выполнение задания» . До умови завдання додасться форма для звіту.

Заробіток на SEOsprint. Виконання завдань

Після того, як Ви виконаєте завдання, необхідно заповнити це поле і натиснути на «Отправить отчет». Якщо ж Ви передумали виконувати це завдання, просто натисніть на «Отказаться от выполнения задания».

Також в системі SЕОsprint існує таке поняття, як рефбек. Рефбек - це певна частина (%) від суми, яку отримує реферер від системи за роботу реферала і віддає йому. Може змінюватися від 0 до 80%. Рефбек реферали отримують за перегляд серфінгу, листів і тестів. Якщо раніше розмір рефбека встановлювався реферером, то тепер рефбек встановлюється автоматично системою і залежить від рейтингу. Тобто, якщо ваш рейтинг дорівнює 30, то Ваш рефбек становить 60% - рефбек * 2, але не більше 80%.

Якщо я зумів в Вас розбудити бажання заробляти на SЕОsprint, то не соромтеся і сміливо реєструйтеся за цим посиланням Хочу заробляти на Seosprint.

Гарного Вам настрою та великих заробітків на SЕОsprint!!

Додано:   31.07.2015 12:46   |   Останнє оновлення: