Changer.com - Instant Exchanger

Обмен интернет валют

Заробіток на WMzona

Так само, як і на WMmail, на WMzona почали заробляти з 2004 року. І на протязі цих років WMzona дозволяє заробляти кожному бажаючому. Для того, щоб почати заробляти на WMzona необхідно мати електронний WMZ – гаманець Webmoney і зареєструватися на проекті WMzona.

Заработок в Интернете

Реєстрація на WMzona

Для того, щоб зареєструватися на WMzona знайдіть в верхньому меню праворуч наступне

Заробіток на WMzona. Реєстрація

І натисніть «Зарегистрироваться» або ж знайдіть кнопку «Регистрация» на головній сторінці. Вас перекине на сторінку реєстрації:

Заробіток на WMzona. Реєстрація

Тепер необхідно заповнити поле реєстрації і натиснути «Продолжить». На цьому перший етап реєстрації завершено. Все дуже просто.
Для завершення реєстрації необхідно здійснити вхід в свій акаунт, ввівши e-mail та пароль, які Ви вводили на початку реєстрації. Після входу потрібно перейти в розділ «Настройки», який знаходиться також в верхньому меню праворуч з зображенням чоловічка. В «Настройках» необхідно підтвердити свій e-mail та ввести WM – ідентифікатори: WMZ – гаманець та WMID. Лист з підтвердженням e-mail буде вислано Вам на адресу, яку Ви вказували на початку реєстрації.
Тепер необхідно заказати пароль для операцій, який буде використовуватися в фінансових операціях. Для отримання паролю для операцій необхідно включити Webmoney keeper (слід зазначити, що на мобільну версію пароль для операцій не вишлють, а також на поштову адресу). Практично миттєво Ви отримаєте свій пароль на електронний гаманець і залишиться всього лише підтвердити його в «Настройках». Це все. Реєстрація завершена і Ви можете розпочати заробляти на WMzona. Можливо, що реєстрація дещо складна і відрізняється від інших проектів, але все це зроблено для безпеки користувачів.

Заробіток на WMzona

На WMzona основними видами заробітку є серфінг сайтів та виконання завдань. Для початку заробітку потрібно перейти в верхньому ліворуч меню і вибрати необхідну категорію.

Заробіток на WMzona

Серфінг сайтів

Для того, щоб розпочати серфінг сайтів необхідно перейти за посиланням «Посещение сайтов» після чого відкриється сторінка з доступними сайтами для перегляду:

Заробіток на WMzona. Серфінг  сайтів

Заробіток на читанні листів зводиться до наступного: натискаєте на посилання, після чого з’явиться наступне вікно

Заробіток на WMzona. Серфінг  сайтів

Обираєте правильну відповідь, після чого відкриється рекламний сайт з таймером зворотного відліку. Таймер зворотного відліку при перегляді листів постійний – 30 секунд.

Заробіток на WMzona. Таймер

Після закінчення відліку необхідно правильно ввести капчу

Заробіток на WMzona. Капча

після чого оплату зарахують на Ваш рахунок.

Заробіток на WMzona. Оплата

Головною перевагою при перегляді рекламних сайтів є те, що їх всі можна відкривати одночасно, чого немає на жодному з подібних проектів. Тобто, якщо у Вас є 10 рекламних сайтів, то можна відкрити всі 10, а не переглядати їх по одному.

Виконання завдань

На завданнях можна заробити набагато більше ніж на серфінгу. Для того, щоб розпочати виконувати завдання, потрібно в тому ж меню ліворуч перейти за посиланням «Выполнение заданий», а потім вибрати категорію завдань. А таких категорій достатньо багато.

Заробіток на WMzona. Виконання завдань

Для новачків я радив би починати з простих клікових завдань, а потім переходити на більш складні.

Заробіток на WMzona. Виконання завдань

Перед тим, як розпочати виконання завдання, можна подивитися його умови, натиснувши на кнопку «что нужно сделать» і, якщо умови виконання Вас влаштовують, переходити до безпосереднього виконання. Відкриється сторінка завдання на якій буде йти опис самого завдання та форма для відправки звіту рекламодавцю.

Заробіток на WMzona. Виконання завдань

Після того, як Ви виконаєте всі умови, необхідно заповнити форму для звіту, ввести число з картинки та натиснути «Отправить отчет». Якщо ж Ви з якихось причин не можете або передумали виконувати завдання, то натисніть «Отказаться». Якщо ви все зробили правильно, будьте певні, Ваша робота буде оплачена.

Як додатковий заробіток на WMzona використовуються реферальські бонуси (премії), які встановлюються за певний обсяг роботи. Наприклад, грошова премія за перші 20 завдань або за кожні 50. Також можна заробляти на продажі статей та рефералів.

Отже, якщо ви хочете заробляти гроші на WMzona, переходьте і реєструйтеся за цим посиланням Хочу заробляти на WMzona!

Гарного Вам настрою та великих заробітків на WMzona!!

Додано:   31.07.2015 10:38   |   Останнє оновлення: