Заробіток на Wmmail

Поштовик WMmail є одним із найстабільніших і найпопулярніших Сервісів Активної Реклами. На WMmail почали заробляти з вересня 2004 року, і відтоді майже не було збоїв. За весь час своєї роботи на WMmail було зареєстровано більше 5 мільйонів користувачів, виплачено більше 4 мільйонів долларів.

Заробіток на Wmmail. Статистика

Реєстрація на WMmail

Поштовик WMmail працює з електронною системою Webmoney, тому для того, щоби зареєструватися потрібен гаманець в цій системі. Причому це обов’язкова вимога; без долларового гаманця в Webmoney ви не зможете зареєструватися на WMmail. Детальну інформацію по реєстрації в системі Webmoney ви зможете отримати на їх сайті.

Реєстрація безкоштовна і займає не більше 5 – 10 хвилин. Отже для початку реєстрації натискаєте на кнопку «Регистрация», Вас перекине на сторінку на якій буде кнопка «Приступить к регистрации». Якщо Ви вже зареєстровані в системі Webmoney, то натискаєте на цю кнопку і після авторизації в Webmoney у Вас з’явиться наступна форма реєстрації:

Заробіток на Wmmail. Реєстрація

Як видно з цього зображення поле WMID заповнюється автоматично. WMID – це Webmoney - ідентифікатор, який присвоюється після реєстрації в Webmoney.

В відповідні поля вводите логін, пароль, ваш номер WMZ - гаманця (після його створення), погоджуєтися з правилами системи, підтверджуєте, що це Ваш єдиний акаунт - ставите 2 галки, код з картинки і натискаєте на кнопку «Зарегистрироваться».

Якщо ви правильно все заповнили, то з'явиться вітальна листівка. Потім відкриваєте свою поштову скриньку, яку Ви вказували, та активуєте свій акаунт. Після вдалої реєстрації Вам буде виданий пароль для операцій, який необхідно буде зберегти, бо він може стати в нагоді, якщо Ви будете входити в свій акант через звичайну форму входу, а також, якщо Ви схочете змінити свої персональні дані. Якщо у Вас виникли труднощі з реєстрацією на WMmail або ж на Webmoney, то подивіться допоміжне відео, яке знаходиться на сторінці реєстрації.

Заробіток на WMmail

Заробляти на WMmail можна трьома способами: читання листів, виконання завдань, серфінг сайтів.

Заробіток на Wmmail

Листи

За перегляд листів платять від 0.0008 до 0.002 $ в залежності в часу перегляду. Після реєстрації Вам буде доступно відразу 30-40 листів для перегляду, але потім буде приходити по 5-10 листів на добу.

Заробіток на Wmmail

Для того, щоб почати заробляти на читанні листів, треба клікнути на посилання (див. малюнок вище), після чого з’явиться наступне вікно:

Заробіток на Wmmail. Читання листів

Натискаєте на посилання, і в новому вікні з’явиться рекламний сайт. В верхній частині рекламного сайту з’явиться таймер

Заробіток на Wmmail. Таймер

Таймер може бути розрахований на 15, 30 або 60 секунд. Після завершення відліку для підтвердження Вам може знадобитися ввести число з картинки.

Заробіток на Wmmail

Після правильного введення числа з’явиться наступне підтвердження прочитання листа і зарахування оплати на Ваш рахунок.

Заробіток на Wmmail.

Після того, як гроші будуть зараховані, треба закрити рекламний сайт і перейти до наступного листа.
Заробіток на WMmail за допомогою листів є достатньо простим, не потребує особливих затрат, але є в цьому виді заробітку недолік – на читанні листів багато не заробиш. Наприклад, якщо Ви прочитали 50 листів по 0,0008$, то відповідно, Ви заробите 0,04$, а часу буде витрачено 50 * 15 секунд = 12,5 хвилин.

Серфінг сайтів

Майже такий же вид заробітку, як і листи. На Wmmail заробляють на 2 видах серфінгу сайтів - серфінг і автоматичний серфінг. Серфінг сайтів - потрібно підтверджувати перегляд, шляхом натискання на число на картинці.
Автосерфінг - не вимагає підтвердження перегляду, Ви можете відкрити сторінку автосерфінг і кожні 60 секунд сторінка буде сама оновлюватися і шукати сайти для перегляду, тобто перегляд рекламних сайтів буде автоматичний.

Виконання завдань

Активних завдань на Wmmail понад 7000. Мінімальна оплата за виконання одного завдання - 0.01$.
Для того, щоб почати заробляти на Wmmail за допомогою завдань, треба в пункті меню «Заработок» вибрати «Задания», після чого Вас перекине на сторінку завдань, яка має приблизно такий вигляд:

Заробіток на Wmmail. Завдання

Як видно з зображення, заробляти на WMmail можна за допомогою більш ніж 10 видів завдань. Заробіток на виконанні завдань зводиться до наступного: Ви обираєте завдання, яке Вам сподобалося (для новачків я рекомендую розпочинати з простих клікових завдань) і натискаєте на кнопку «Начать выполнение задания». Якщо ніяких обмежень немає, відкриється нове вікно. Після чого необхідно виконати умови власника завдання. Уважно читаєте умови завдання. Наприклад, умова завдання – знайти сайт в пошуковій системі і зробити 10 переходів по сайту з інтервалом в 10 – 20 секунд. Після виконання завдання необхідно його підтвердити. Для підтвердження необхідно натиснути на кнопку «Подтвердить выполнение задания», після чого відкриється форма для відправки рекламодавцю. Вказуєте всю необхідну інформацію для подання звіту і відправляєте на перевірку. Якщо Ви все зробили правильно і згідно умов завдання, то Вам оплатять Вашу працю.

Слід зазначити, що заробіток на читанні листів та заробіток на виконанні завдань на WMmail нерівноцінні. В середньому одне завдання можна виконати за 3 – 5 хвилин і заробити більше 0,01$. А, наприклад, для того, щоб заробити на листах хоча б 1 цент потрібно прочитати приблизно 12 листів, а це від 3 хвилин часу.

Ще заробити на WMmail можна копірайтером (продаж статей) або продаючи рефералів на біржі.

Як додатковий заробіток на WMmail можу відзначити бонуси для рефералів. Бонуси від реферера – це преміальна нагорода за активність на проекті. Тобто за перегляд листів, серфінг сайтів, виконання завдань на WMmail ви можете заробити додаткові гроші від людини, яка Вас запросила.
Наприклад, для своїх рефералів я створив більше 10 бонусів.

Заробіток на Wmmail. Бонуси для рефералів

Отже, якщо у Вас є бажання заробляти відносно невеликі (заробіток залежить від вашого бажання), але стабільні гроші і я Вас переконав, то сміливо переходьте за цим поиланням Хочу заробляти на WMmail! та заробляйте на WMmail. Також якщо Ви хочете отримувати бонуси від мене, то під час реєстрації переконайтеся, щоб в полі «Логин друга» був напис zarden. Бо якщо Ви попадете до іншого реферера, то стільки бонусів можете і не отримати. Якщо напису немає, а Ви вирішили приєднатися до моєї команди, просто почистіть кеш браузера і спробуйте знову.

Гарного Вам настрою та великих заробітків на WMmail!!

Додано:   31.07.2015 08:17   |   Останнє оновлення: