Заробіток в інтернеті на буксах

В світовій мережі існує безліч сайтів орієнтовних на заробіток в інтернеті. Я також вирішив не бути виключенням і розповісти пару слів про ті сайти на яких я заробив вже деяку суму грошей.

Мова піде про заробіток в інтернеті на кліках. Ресурси, які надають можливість заробляти на кліках, називають по-різному: поштовики, букси, САРи. САР – це система активної реклами. Такі сервіси створені для рекламування сайтів, збільшення відвідування сайтів за рахунок серфінгу та завдань, імітації пошукового трафіку.

 

Отже, всіх клієнтів таких ресурсів можна розділити на дві категорії:

  1. Рекламодавець;
  2. Користувач.

 

Рекламодавці – це власники web – ресурсів, які хочуть або покращити пошукові позиції свого сайту, або ж заробити на контекстній рекламі свого сайту. Для цього рекламодавці розміщують свої сайти в серфінгу, або роблять тематичні завдання за окрему плату.
Користувачі – це «робоча сила» САРів, бо вони виконують завдання рекламодавців, передивляються сайти в серфінгу. Таким чином відбувається взаємодія між рекламодавцями та користувачами.

Майже у всіх цих сервісах є багато компонентів, що їх об’єднує.

Для рекламодавців це:

  • Низькі ціни для реклами сайту;
  • Скидки та всілякі бонуси;
  • Підбір цільової аудиторії та багато іншого.

Для користувачів це:

  • Оплата за серфінг, прочитання пошти та виконання завдань;
  • Реферальні системи;
  • Партнерські програми;
  • Розміщення і продаж власних статей;
  • Мінімальні суми виплат.

 

Про реферальну систему.

Рефер – це користувач по посиланню якого Ви зареєструвалися.
Реферал – це користувач, який зареєструвався по Вашому посиланню.
Багато хто вважає, що не варто реєструватися по реферальному посиланню, але в клікових сервісах не бути чиїмось рефералом майже неможливо.

Вигоди рефера – це відсоток від заробітку реферала. Рефералам не варто лякатися цього, бо відсоток нараховується не з грошового балансу реферала, а з системи. Тобто реферал від нарахування відсотків реферу нічого не втрачає. Вигоди реферала також маються: реферал може отримати швидкі відповіді від свого рефера; реферал майже завжди отримує бонуси за свою роботу на проекті (за серфінг, кількість виконаних завдань, рефбек).

Отже, якщо Ви твердо вирішили спробувати свої сили в заробітку на кліках, то перш за все вам потрібно мати електронний гаманець Webmoney. Цей сервіс використовується на багатьох поштовиках для реєстрації та виводу коштів. Реєстрація електронного гаманця відбувається на сайті Webmoney. Після реєстрації в системі Webmoney можна сміливо переходити до наступного – реєстрації в буксах.

Нижче йде перелік найбільш популярних та стабільних поштовиків з коротким описом. Перевірені особисто!

SOCPUBLIC.COM - заработок в интернете! Socpublic - один з найбільш популярних буксів в інтернеті. Дуже багато завдань, серфінгу, листів, автосерфінгу. Кар'єрна драбина. Багато конкурсів. Для рекламодавців є знижки. Миттєві виплати на різні платіжні системи. Якщо встановити клієнтську програмку, то серфінгу та автосерфінгу буде значно більше.
SEO sprint - Всё для максимальной раскрутки! Seosprint - також один з найпопулярніших поштовиків. Багато завдань; серфінг та читання листів. Зручний сервіс для рекламодавців. Миттєві виплати на різні платіжні системи.
ProfitCentr - рекламное агентство Profitcentr складає гідну конкуренцію як Socpublic, так і Seosprint. Різноманітні завдання. Багато опцій для заробітка. Миттєві виплати на різні платіжні системи.
Реферальные банеры Seo-Fast також спеціалізується на завданнях, листах, серфінгу. Є також плата за відвідування сайтів, введення капчі та інше. Миттєві виплати на різні платіжні системи. Є можливість встановити розширення на кшталт тизерної реклами.
WMRok - ваш заработок в интернете и недорогая реклама сайтов! Основною перевагою сайта WMRok є відсутнсть таймера. Багато опцій для заробітка. Миттєві виплати на різні платіжні системи.
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок Wmmail - oдин з найнадійніших та авторітетніших буксів. Завдання, листи та серфінг сайтів оплачується в доларах. Швидкі виплати на різні платіжні системи.

 

Слід зазначити, що заробіток в інтернеті на кліках має як переваги, так і недоліки. До переваг можна віднести стабільність та відносну простоту заробітку, який не потребує особливих навичок. До недоліків слід віднести розмір доходу: якщо Ви будете займатись лише серфінгом, то заробіток буде невеликий (точніше, зовсім маленький), але якщо приділяти достатньо уваги на одному або декількох сервісах, то можна заробляти досить непогані гроші, як для неосновного виду заробітку.
Все залежить від Вашої наполегливості та Вашого бажання.

Додано:   30.07.2015 19:47   |   Останнє оновлення:   14.10.2018 17:37