Обмін і виведення криптовалют

У наш час глобальної комп'ютеризації та інтернету все більшу популярність набирають криптовалюта (Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Ethereum) і цифрові (електронні) види валют. Відповідно, під цей попит з'являються різного роду сервіси по їх обміну та продажу. Конкуруючи між собою, сервіси по обміну і продажу намагаються привабити потенційних клієнтів, пропонуючи їм більш якісні послуги, ніж у конкурентів. Таких якісних сайтів з обміну та продажу валют досить багато (досить згадати Webmoney, Payza, OKPay, Payeer).

Але не всі сервіси, навіть найбільш надійні та перевірені, можуть відповідати всім запитам користувачів (наприклад, обмін і виведення кріптовалюти). Нижче представлені сервіси по обміну і виведенню криптовалют, які перевірені неодноразово і на тривалому проміжку часу.

Bestchange

Обмен интернет валют

Даний сервіс не є обмінником в прямому сенсі слова. Bestchange - це сервіс, який збирає інформацію про обмінники електронних валют і пропонує найбільш вигідні варіанти обміну для відвідувачів. Користуватися сервісом Bestchange дуже просто: достатньо обрати напрямок, який вам потрібен (наприклад, обмін Litecoin на Bitcoin або обмін Payza на Webmoney), і сервіс видасть перелік надійних і перевірених сайтів по потрібному вам обміну. Крім усього іншого, Bestchange успішно пропонує свої послуги протягом більше 10 років.

Виведення криптовалют на карту Приватбанку

Для того, щоб мати можливість переводити криптовалюту, мені довелося перепробувати досить багато сервісів, але я зупинив свій вибір на сайті UKRCASH.

Partner's banner

UKRCASH.COM - сервіс по наданню послуг введення-виведення, обміну криптовалют і "електронних валют", інформаційних та інших видів послуг у сфері електронної комерції і приватних систем інтернет-платежів. Працює на ринку обмінів з 2005 року. UKRCASH.com є сертифікованими партнерами платіжних систем Perfect Money і OKPAY.

З допомогою UKRCASH можна:

  • • Здійснити автоматичне виведення BTC, LTC, PerfectMoney та інших валют на карти Приватбанку, Приват24;
  • • Перевести в готівку BTC, LTC, Perfect Money та інших валют на доларові карти VISA і MasterCard (в тому числі на карти Приватбанку);
  • • Поповнити рахунок на біржі BTC-e.com поповнити гаманці Bitcoin і Litecoin;
  • • Здійснити введення/виведення Perfect Money, Betfair, Paxum, PayPal за безготівковий розрахунок;
  • • Поповнити рахунки на аукціоні InJapan.ru та ін;

Про цей обмінний сервіс можна знайти різні відгуки, але особисто я користуюся ним в основному для виведення Біткойн на карту Привата і ніяких нарікань не маю. Достатньо просто слідувати інструкціям.

Сервіс переводить гроші досить швидко – мінімальний час перекладу у мене склав менше 15 хвилин (від початку транзакції до зарахування коштів на карту). Максимальний проміжок склав півдня, але і то, тільки тому що довго не було трьох необхідних підтверджень по транзакції біткойн.

Операції з переказу краще замовляти до 18 – 00, бо даний сервіс працює до 18 – 00 і після може бути відсутнім онлайн – підтримка. Для оформлення замовлення реєстрація необов'язкова.

Обмін криптовалют

Для обміну однієї кріптовалюти на іншу можна скористатися сервісом Changer.com.

Changer.com - Instant Exchanger

Changer.com - це автоматизована платформа, яка дозволяє здійснити миттєве переведення однієї електронної валюти в іншу. Платформа працює в автоматичному режимі цілодобово і без вихідних.

Реєстрація необов'язкова, але після створення облікового запису стане доступна система знижок.

Особисто мене цей сайт підкупив швидкістю обміну. Я міняв Дожкойн на Біткойн, і поки я заходив у свій біткойн – гаманець, обмін був здійснений. І, також як і з UKRCASH, проблем не було.

Changex

Даний обмінник я використовував для обміну Payza на Webmoney. Обмін був здійснений протягом двох днів. Сервіс бере певний невеликий відсоток від угоди в залежності від обраної валюти для обміну.

Додано:   27.04.2017 21:25   |   Останнє оновлення:   10.10.2017 23:43