Заробіток в інтернеті на Яндекс.Толоці, пасивний заробіток в інтернеті, Payeer-бонуси

Якщо Ви пробували заробляти на буксах, але часто потрапляли на неякісних рекламодавців, що не оплачували завдання, то спробуйте заробіток з сервісом Яндекс.Толока (Yandeх.Toloka). Сервіс Яндекс.Толока пропонує своїм користувачам заробляти, виконуючи завдання пов'язані з оцінкою і аналізом контенту (класифікація зображень, робота з текстовими фрагментами, пошуковими запитами), з метою поліпшення якості пошуку, розвитку технологій машинного навчання і штучного інтелекту.

Для того, щоб отримати доступ до виконання завдань необхідно спочатку зареєструватися на Яндекс.Толоці. Для цього потрібно зареєструватися або авторизуватися на Яндексі, натиснути кнопку «Приєднатися» і заповнити дані профілю.

На Яндекс.Толока діє система навичок, яка оцінюється за шкалою від 0 до 100 балів. Чим якісніше Ви виконаєте завдання, тим вище буде рейтинг, і тим частіше Ви будете отримувати завдання з високим рейтингом. Якщо рейтинг виконання завдання буде низьким, то даний тип завдань може Вам стати недоступним для виконання.

Скільки можна заробити на Толоці? Однозначної відповіді на це питання немає. Ваш заробіток буде залежати від Ваших навичок і наявності завдань для виконання. Наприклад, мені вдавалося заробити більше $ 3 за 40 - 60 хвилин. Але був і час, коли завдань не було взагалі.

Оплата здійснюється в доларах. Вивести зароблене можна на PayPal, Skrill, ЯндексГроші і «Приват» (тільки для жителів України). Згідно з офіційними правилами виплати проводяться протягом 30 днів, але зазвичай на це йде 3 - 5 днів.

Віднедавна Яндекс.Толока пропонує реферальну програму: за кожного активного виконавця, якого ви запросите, вам буде виплачено від 5 до 20 відсотків від суми його заробітку.

Якщо у Вас виникнуть питання, то можна почитати інформацію форуму. Там можна знайти багато відповідей.

Зареєструватися на Яндекс.Толоці.

Пасивний заробіток з Globus-Inter

Заробіток з Globus - Inter дуже простий: потрібно завантажити додаток (на комп'ютер, ноутбук, планшет або смартфон), запустити його і все !! Періодично Вам будуть показуватися рекламні оголошення, за які Ви будете отримувати оплату.

Основні переваги пасивного заробітку з Globus - Inter:

  • Компанія має юридичну адресу в Україні.
  • Безкоштовна реєстрація.
  • Не вимагає вкладень.
  • Оплата в стабільній євровалюті.

Якщо Ви ще сумніваєтеся, то наступні доводи допоможуть розвіяти будь-які сумніви. На проекті Globus - Inter зареєстровано понад 1 000 000 користувачів; Ви можете займатися будь-якою справою за комп'ютером (додаток не заважає); перегляд рекламних сайтів займе не більше декількох секунд; якщо у Вас вийде зібрати свою команду, то Ваш заробіток збільшиться в рази.

Оскільки цей вид пасивного заробітку є абсолютно безкоштовним, то Ви нічим не ризикуєте. Єдиний момент, де Ви можете трохи напружитися - це реєстрація, тому що потрібно буде придумати логін і пароль.

Почати заробляти з Globus - Inter.

Пасивний заробіток з SurfEarner

SurfEarner - ще один вид пасивного заробітку в інтернеті. Для того, щоб почати заробляти за допомогою SurfEarner, потрібно зареєструватися на сайті, скачати розширення, встановити його в браузері та отримати кваліфікацію. 

Якщо розширення не скачується або не встановлюється з першого разу, то повторіть спробу. Особисто у мене скачати та встановити в браузер вдалося з третьої спроби. Для того, щоб отримати кваліфікацію необхідно продивитися 19 банерів за 72 години.

На відміну від Globus - Inter, де реклама показується на весь екран, рекламні банери SurfEarner показуються в браузері, мають невеликий розмір, і не заважають. Таймер показа реклами коливається від 15 до 60 секунд, після чого оплата за перегляд буде нарахована на ваш акаунт (клікати по рекламним банерам не обов'язково).

Оплата в рублях. Мінімальна сума на вивід на Qiwi та Perfect Money - 1 рубль. Мінімальна сума на вивід на WebMoney - 10 рублів.

При реєстрації необхідно вказувати реальні поштову адресу та телефон, бо при заказі виплати необхідно буде підтвердження.

Почати заробляти з SurfEarner. 

Payeer - бонуси

Заробіток на Payeer - бонусах мало чим відрізняється від заробітку криптовалюти біткойн. Різниця полягає в тому, що за відвідування сайтів оплата буде виконуватися на гаманець Payeer. Сайтів з роздачею бонусів на Payeer гаманець досить багато, але я Вам пропоную перевірені сайти, з яких виплату отримував неодноразово.

W3-SYSTEMS

На сайті w3-systems можна заробляти, переглядаючи сайти, листи, виконуючи завдання. Бонус кожні 20 хвилин. Мінімум для виводу на гаманець Payeer - 1 рубль.

Заробіток на наступних сайтах аналогичний до заробітку на сайті w3-systems.

SEO-ADS

SEO-MIX

Якщо Ви заробляєте на серфінгу сайтів, то спробуйте заробіток з сайтом Seimup. Сайт досить новий, має приємний дизайн. Сайтів для серфінгу в достатку. Вивід на Webmoney, Payeer  и ЯндексГроші.

Зареєструватися на Seimup.

Додано:   21.09.2016 21:30   |   Останнє оновлення:   18.02.2019 15:46