Основи заробітку на зарубіжних PTC (Paid To Click) сайтах

У цій статті не буде докладних описів зарубіжних РТС сайтів, стратегій по заробітку, скріншотів з виплатами і т.п., а будуть лише загальні рекомендації і поняття, які, сподіваюся, допоможуть тим, хто хоче заробляти на РТС сайтах без вкладень.

Щоб заробити на РТС сайтах без вкладень необхідно запастися знанням англійської мови і терпінням. Якщо ж Ви хочете заробити швидко, то без інвестицій не обійтися, а це тема окремого матеріалу.

Безсумнівною перевагою всіх клікових РТС сайтів є безкоштовна реєстрація та відсутність ризику втратити гроші, тому гроші не потрібно вкладати. І навіть якщо Ви втратите зароблене, то від цього Ви можете жалкувати лише про витрачений на цей сайт часу.

Однією з причин по якій можна втратити зароблені гроші є те, що сайт може виявитися СКАМом. СКАМ (SCAM) в перекладі з англійської - це шахрайство. У нашому випадку - це сайти, які створюються спеціально для збору грошей з учасників з подальшим їх привласненням.

Ще однією причиною невиплат може бути проблема з платіжними системами. Якщо платіжна система блокує акаунт адміна РТС сайту, то, як правило, такі сайти закриваються.

До недоліків слід віднести час, який потрібно витратити на розвиток свого аккаунта, щоб почати заробляти більш-менш пристойні гроші та достатньо високий мінімальний поріг для виплат. Зазвичай він починаться від $2.

На що потрібно звертати увагу при виборі РТС сайту та реєстрації на ньому? Насамперед на стабільність сайту: скільки років працює сайт, кількість учасників, стабільність виплат, платіжні системи з якими сайт співпрацює. Українцям на платіжні системи слід звертати увагу не в останню чергу. Так PayPal не співпрацює з Україною, а тільки останнім часом декларує своє бажання розпочати співпрацю. Іншими словами, якщо Ви зареєструєтесь на сайті, де виведення коштів здійснюється тільки на PayPal, то отримати гроші не зможете.

Підійдуть такі платіжні системи як Payeer, Payza, OKPay, Bitcoin та ін. З яких можна вивести на банківську картку або, як мінімум, на Webmoney.

У більшості клікових зарубіжних буксів є достатньо загальних способів заробітку:

 1. Серфінг сайтів;
 2. Залучення рефералів;
 3.  Оренда рефералів;
 4. Виконання завдань і різних пропозицій;
 5. Лотерея;
 6. Підвищення рівня аккаунта (Upgrade);

Серфінг сайтів

Кількість сайтів для серфінгу і ціна за клік на початковому рівні в середньому становить від $ 0,001 до $ 0,01 і час перегляду від 3 до 30 секунд. За перегляд сайтів зазвичай нараховуються бонусні бали, які можна конвертувати на баланс для покупок.

Залучення рефералів

З цим пунктом все просто. Залучаєте основних рефералів, які будуть приносити Вам дохід. Дохід від основних рефералів коливається від 10 до 100%. Хочу засмутити любителів обрізати реферальні посилання і, які не хотять бути чиїмось рефералом. На даних проектах Ви в будь-якому випадку будете чиїмсь рефералом і будете приносити дохід Вашому рефереру. Головне достоїнство основних рефералів - це те, що за них не потрібно платити.

Оренда рефералів

Цей спосіб заробітку може стати вельми прибутковим. Суть його полягає в оренді у системи рефералів. Ціна за одного орендованого реферала може бути $0,15 або $0,20. Орендувати рефералів можна, починаючи з 3 - х або з 5 - и на 30 - денний термін. Тобто потрібно заробити $0,60 або $0,75 (якщо, звичайно, не інвестувати), потім перевести гроші з основного рахунку на рекламний. У більшості клікових сайтів це досягається за допомогою "AddFunds", потім потрібно вказати суму, яку хочете перевести і вказуєте "Main Balance" або "Account Balance".

У орендованих рефералів є функції "AutoPay" і "AutoRenew".

Функція AutoPay призначена для Автооплати орендованих рефералів. Тобто частина щоденного доходу від орендованого рефералу витрачається на його продовження. Іншими словами - чим активніше реферал, тим довше Вам не потрібно його буде продовжувати (виплачувати повну суму оренди). Цю опцію рекомендується включати якщо у Вас немає можливості продовжити реферала на 90 і більше днів.

Функція AutoRenew  автоматично продовжує «контракт» Вашого орендованого реферала. Знижки на активацію опції AutoRenew можуть становити 10 - 15% за 30 днів і 20 - 30% за 90 - 240 днів. Тобто при включеній функції AutoRenew не потрібно буде думати про продовження орендованих рефералів. Вони будуть автоматично продлятися зі знижкою.

Слід звертати увагу на активність орендованих рефералів. Якщо орендований реферал не активний протягом 5 - 7 днів, то його слід замінити. Заміна здійснюється за допомогою опції "Recycle" (але не факт, звичайно, що після заміни попадеться активний реферал). Вартість заміни неактивного рефералу зазвичай становить $0,07.

Виконання завдань і пропозицій

Розділи для виконання завдань, пропозицій, опитувань знаходяться під різними назвами, такими як, Matomy, Pinuts Lab, ClixWall, Surveys, Offers, Minute Stuff і т.д.

Лотерея

Лотерея - це можливість виграти грошовий приз при перегляді сайтів. У більшості сайтів лотерея має назву Grid, а також AdPrize. Максимальний виграш в лотерею може становити від $2 до $10. Кількість спроб виграти коливається від 20 до 30 на початковому акаунті.

Підвищення рівня аккаунта

Підвищення рівня аккаунта (upgrade) дає наступні переваги:

 •    Збільшується ціна за клік;
 •    Збільшується ліміт на основних і орендованих рефералів;
 •    Збільшується дохід від рефералів;
 •    Зменшується вартість заміни орендованих рефералів;
 •    Збільшується кількість шансів виграти у лотереї;

На цьому огляд основ по заробітку на зарубіжних клікових РТС сайтах закінчується. Перейшовши за цим посиланням РТС сайти, Ви зможете вибрати для себе будь-який вподобаний і спробувати свої сили.

 Sign up for OKPAY and start accepting payments instantly.

Додано:   28.01.2016 22:17   |   Останнє оновлення: