Заробіток біткойн на кліках

Заробіток біткойн на кліках нічим не відрізняється від звичайного заробітку на кліках на таких сайтах як Seosprint, Socpublic, Wmmail або Seo-fast. Єдина відмінність полягає в оплаті. Якщо на стандартних сайтах виплата здійснюється в рублях або доларах, то в нижчеперелічених сайтах оплата здійснюється у валюті біткойн або мілібіткойн (mBTC). Всі сайти англоязичні, так що буде потрібно хоча б мінімальне знання англійської.

Clixcoin

Сайт схожий на adBTC. На ньому є можливість заробити за допомогою серфінгу сайтів, перегляду сайтів в активному вікні, автосерфінгу.

Мінімальна сума на вивід - 40 000 сатоші.

KickassTraffic

На сайті є декілька методів заробітку: перегляд сайтів в активному вікні, серфінг сайтів та заробіток на пропозиціях (розділ Offerwalls)

Мінімальна сума на вивід - 2000 сатоші на FaucetHub.

adBTC​

Достатньо популярний кліковий сайт де можа заробити сатоші. На сайті є декілька видів заробітка: серфінг сайтів, автосерфінг, перегляд сайтів в активному окні.

Для того, щоб заробляти в серфінгу потрібно відкрити рекламний сайт та дочекатися поки закінчиться відлик часу (з`явиться у вкладці). Після чого перейти до перегляду наступного сайту. Якщо закрити рекламний сайт раніше, то перегляд не буде зарахований.

Мінімальна сума для виплат - 15 000 сатоші.

Clix4BTC

Цей сайт діє як РТС - сайт. Тобто, на цьому сайті є можливість арендувати рефералів, покращувати свій аккаунт, що підвищує рівень заробітку. Мінімальна сума для виплат складає 10 000 сатоші. В день на рекламних посиланнях можна заробити більше 1000 сатоші. Існує декілька видів заробітку. До того ж на сайті є погодинний біткойн - кран з виплатами на Epay.

Комісійні складають 2% від заказаної суми на вивід.

Bitter

Для того, щоб почати заробляти біткойни на кліках на даному сайті, реєстрація не потрібна. Достатньо ввести адресу біткойн гаманця. Ціна перегляду рекламних сайтів коливається від 109 сатоші за 10 секунд до 255 сатоші за 60 секунд. Крім усього іншого на даному кліковому спонсорі діє 3 рівня. Перший рівень (початковий) присвоюється після входу на сайт. Для того, щоб отримати другий рівень, треба переглянути мінімум 10 посилань за тиждень, для того, щоб отримати 3-й рівень - 35 рекламних сайтів за 7 днів.

 З кожним підвищенням рівня підвищується вартість рекламного посилання. Якщо на першому рівні 10 секунд перегляду стоять 109 сатоші, то на другому вже 146 сатоші, а на третьому рівні - 209 сатоші за 10 секунд!

bitter.io - Free bitcoin, bitcoin advertising, ptc

BTC Clicks

Сайт BTC Clicks також платить в мілібіткойнах (mBTC). Кількість посилань в день складає 25 – 35 штук. Вартість за перегляд рекламного посилання коливається від 0,00069 mBTC залежно від таймера. Для підтвердження перегляду потрібно буде розгадати капчу або вирішити нескладну задачку.

Існує можливість оренди рефералів від 7 до 30 днів.

Мінімальна сума для виведення - 0,1 mBTC.

BTCClicks.com Banner

Додано:   11.12.2015 20:12   |   Останнє оновлення:   12.10.2019 17:57