Біткойн – крани

біткойн - краниБіткойн - крани - це сайти, які роздають безкоштовно біткойни. Спочатку подібного роду сайти були створені для інформування і рекламування криптовалюти. Згодом знайшлися ті, хто став розміщувати рекламу на сайті і пропонувати невелику винагороду за відвідування сайту. А тому що халява завжди виглядає привабливо, то знайшлося багато бажаючих безкоштовного, і, як наслідок, біткойн - кранів стало дуже багато. Нижче я зібрав невеликий список перевірених сайтів, які платять біткойни.

Сума виплачуваних безкоштовних сатоші може змінюватися. Не дивуйтесь. Це залежить від вартості біткойна. Чим дорожче біткойн, тим менше беспатних сатоші Ви будете отримувати.

Satoshi Hero

На цьому крані декілька разів підряд можна збирати сатоші без таймера, але потім потрібно буде почекати 7 - 8 хвилин. Мінімальна сума для виплат 30 000 сатоші.

Зараєструватися на Satoshi Hero

BitcoinBow

Цей кран роздає сатоші кожні 10 хвилин. Є бонус лояльності - нарахування додаткових відсотків до основної винагороди (3% за кожен день активності). Крім цього бонуса, нерідко даються й інші, що можуть зменшити час очікування або збільшити винагороду.

Мінімальна виплата 20 000 сатоші. Є можливість як автоматичних виплат (кожного тижня на FaucetHub по досягненню мінімальної суми), так і в ручному режимі на адресу біткойн - гаманця, але з налогом.

BitcoinBow

TrustBTCFaucet

На цьому крані сатоші можна збирати 50 сатоші  кожні 5 хвилин. До того ж існує можливість виграти 0.36 ВТС кожні 720 хвилин (в пункті меню Roll Dice). Розігрується лотерея.

Мінімальний поріг для виведення - 10 000 сатоші (0.0001 ВТС).

trustbtcfaucet.com

Freebitco.in

Для того, щоб почати заробляти біткойни на цьому сайті, потрібно зареєструватися. Реєстрація не складна, але обов'язкова. У полі форми вводите e-mail і пароль. Для отримання безкоштовних біткоінів потрібно натиснути на кнопку

freebitco.in

Після чого на сторінці знаходите наступне

freebitco.in

Правильно розгадуєте капчу і тиснете «ROLL». Ваша нагорода залежить від того, який номер випаде. Подібну дію можна повторювати кожні 60 хвилин. На сайті Freebitco.in є можливість виграти 0,55 ВТС і крім того за кожну подібну дію Ви отримаєте 2 квитки на лотерею, яка проводиться раз на тиждень.

Для того, щоб вивести біткойни на свій гаманець, потрібно у верхній частині сайту клікнути по «WITHDRAW» і вибрати один з трьох методів. Для активізації автовиплати потрібно поміняти «DISABLED» на «ENABLED» - поставити галочку. Після чого система буде автоматично проводити виплати щонеділі. Мінімальна сума для виплат при цьому методі виплат становить 10 000 сатоші або 0,0001 ВТС.

Moon Bitcoin

Також цікавий сайт для заробітку. Перш за все потрібно вибрати метод виплат: моментальний або раз на тиждень. Для моментального виведення потрібно мати біткойн - гаманець Харо і ввести при авторизації e-mail. Для тижневих виплат досить ввести адресу будь-якого біткойн - гаманця. Виплати здійснюються 1 раз на тиждень в суботу або неділю по досягненню мінімальної суми в 5500 сатоші.

Заробіток на цьому сайті цікавий тим, що сатоші нараховуються щосекунди. Але свого максимуму інтенсивність нарахувань досягає через 5 хвилин, після чого можна виводити сатоші на свій баланс. Після 5 хвилин темп нарахувань починає знижуватися, тобто якщо за 5 хвилин можна заробити 130 сатоші, то через 15 хвилин буде нараховано 300 сатоші. Тобто найбільшої вигоди можна досягти якщо отримувати сатоші кожні 5 хвилин.

Для того, щоб отримати сатоші потрібно натиснути на «Claim now» і вирішити капчу.

Крім звичайного нарахування сатоші на сайті Moon Bitcoin існує додаткова процентна система, яка може збільшити заробіток на 300% окрім стандартних нарахувань !!

moon bitcoin

Перший вид відсотків залежить від кількості днів проведених на сайті, тобто за кожний день додається 1% від основного одержуваного доходу. Другий вид відсоткової надбавки залежить від кількості рефералів. А третій вид - загадковий бонус - визначається кожного разу випадковим чином. Тобто, отримуючи безкоштовні сатоші протягом 100 днів і більше, маючи 100 рефералів, і зловивши 100% випадковий бонус, можна збільшити свій заробіток на 300%. Звичайно, такий варіант малоймовірний, але все ж таки можливий.

Рекомендується поміняти IP - адресу. Ось наочний приклад з українським (зліва) та іноземним IP.

moon bicoinmoon bitcoin

Перейшовши за цим посиланням, Ви зможете знайти список кранів з виплатою на різні сервіси мікротранзакцій.

Додано:   11.12.2015 20:06   |   Останнє оновлення:   12.04.2018 14:04