Сервіси накопичення мікротранзакцій

Як я вже згадував, сервіси накопичення мікротранзакцій призначені для накопичення незначних сум, від відвідування біткойн - кранів, з подальшою виплатою на біткойн - гаманець. Зазвичай мінімальна сума для виплати на таких сервісах починається від 5000 сатоші, але її цілком можна змінити, але сума для виплат не повинна бути менше встановленої сервісом. Я користуюся трьома сервісами: FАUCETBOX, ePay і Paytoshi.

ePay

Реєстрація на даному сервісі досить проста і не займе багато часу. У формі потрібно ввести адресу свого біткойн - гаманця або адресу ел. пошти, після чого Ви попадете на сторінку, де відображається вся інформація. Зареєструватися на ePay.info.

У своєму профілі можна змінити пароль, логін і т.д., також можна змінити мінімальну суму для виплат. Для цього достатньо перейти за посиланням "Payout" і ввести потрібну суму. Також на ePay є шкала, яка відображає процентне відношення мінімальної суми для виводу до суми яку Ви набрали за тиждень. Наприклад, якщо мінімальна сума для виведення становить 100 000 сатоші, а ви за день заробили 10 000 сатоші, то шкала буде заповнена на 10%.

Слід знати, що виплати здійснюються 1 раз на тиждень і тільки при досягненні порогу мінімальної суми. У даному сервісі є власний список біткойн - кранів, де можна заробляти сатоші безкоштовно з моментальним зарахуванням на рахунок ePay.

Після закриття сервісів Paytoshi та FАUCETBOX багато біткойн - кранів перейшли саме на цей сервіс. До того ж на сервісі ePay окрім біткойн можна заробляти інші види криптовалют, такі як Litecoin та Dogecoin.

FАUCETBOX

Сервіс накопичення мікротранзакцій FАUCETBOX припинить свою діяльність 17 Січня 2017 року. 

Реєстрації на даному сервісі практично не потрібно. Щоб зареєструвати свій аккаунт достатньо перейти за посиланням http://faucetbox.com/check і вказати адресу свого біткойн - гаманця.

faucetbox статистика

Практично вся статистика відображається на одній сторінці: є графік заробітку по днях, шкала заповнювання, статистика виплат. Мінімальну суму для виплат також можна редагувати. Для цього досить у поле (мал. нижче) змінити суму.

faucetbox статистика

Виплати здійснюються в автоматичному режимі протягом 48 годин (зазвичай на наступний день) і по досягненню мінімальної суми.

faucetbox сума для виплат

faucetbox виплати

FАUCETBOX пропонує досить значний список сайтів, що роздають сатоші, але він не перевірений і має досить велику кількість непрацюючих біткойн - кранів. На цій сторінці я зібрав робочі крани з виплатами на FАUCETBOX.

Paytoshi припинив виплати з 14.12.2016

Paytoshi

Відносно новий сервіс і, також як і FАUCETBOX, невибагливий у реєстрації. Для реєстрації достатньо зайти на сайт Paytoshi і ввести адресу свого біткойн - гаманця. Далі все за аналогією з сервісом FАUCETBOX. На Paytoshi діють автоматичні виплати, але тільки по досягненню мінімальної суми, яку можна відредагувати.

paytoshi виплати

На цьому огляд сервісів накопичення мікротранзакцій закінчується. Перейшовши за цим посиланням, Ви зможете знайти для себе достатню кількість біткоін - кранів для заробітку, з виводом на всі вищеперелічені сервіси накопичення.

Додано:   11.12.2015 20:00   |   Останнє оновлення: