Заробіток біткойн

Перед тим як приступити до заробітку bitcoin, спочатку потрібно обзавестися біткойн - гаманцем. Завести біткойн - гаманець можна кількома способами:

  • завантажити програмне забезпечення з офіційного сайту;

  • скористатися сервісом для створення та зберігання біткойн - гаманців.

У кожного з цих методів є свої переваги і недоліки. Наприклад, якщо завантажити ПЗ, то необхідно буде самому дбати про безпеку і збереження гаманця, в той час як сервіси створення біткойн - гаманців самі забезпечують збереження і недоторканність, і Вам не потрібно морочитися з цього приводу. Для мене вирішальним при виборі методу створення біткойн - гаманця стало те, що в основному сервісами користуються при невеликих сумах біткоіна, а вже при більш значних користуються програмним забезпеченням.

Я зупинив свій вибір на сервісі blockchain.info і розповім трохи про реєстрацію на даному сервісі. Якщо ви вважаєте даний сервіс сумнівним, то скористайтеся ГуглоЯндексом і виберіть собі підходящий варіант.

Реєстрація на blockchain.info 

Реєстрація проста і не займе багато часу. Переходите на сайт blockchain.info і в лівому кутку натискаєте «Створити новий гаманець» (мал. нижче)

blockchain.info створення гаманцяblockchain.info

Потім вводите адресу поштової скриньки, пароль і натискаєте «Продовжити», після чого Вам буде надана фраза для відновлення пароля, ідентифікатор, який буде потрібен для входу в особистий кабінет і код підтвердження. Ці дані обов'язково потрібно зберегти! Для того, щоб повторно зайти в особистий кабінет (наприклад, на наступний день), потрібно буде перейти по посиланню «Увійти», після чого Вам буде відправлено підтверджуючий лист на e-mail. З цього листа потрібно перейти за посиланням, після чого у вікні необхідно ввести ідентифікатор (не код підтвердження) і пароль. Інтерфейс гаманця досить простий і зрозумілий: у правому верхньому куті буде відображатися стан Вашого балансу, а в лівому нижньому кутку буде безпосередньо адресу Вашого біткоін - гаманця. З рештою функцій і можливостей Ви зможете познайомитися самостійно.

Гаманцем обзавелися, тепер можна визначатися зі способом заробітку криптовалюти bitcoin. Добути біткоіни можна кількома способами: біткоіни можна купити за гроші, у когось випросити, якщо Ви, звичайно, володієте талантом Паніковського, або ж віртуальну валюту bitcoin можна заробити за допомогою майнінгу або безкоштовно.

З усіх перерахованих способів мені на даному етапі підійшов тільки безкоштовний заробіток біткоінів, тому що для майнінгу потрібні надпотужні комп'ютери, а талантом жебрака я не володію.

Існує кілька способів безкоштовно заробити біткоіни: за допомогою біткойн - кранів, за допомогою серфінгу сайтів і за допомогою ігор. Через те, що ці види заробітку трохи відрізняються один від одного, в цій статті я розповім тільки в загальних рисах, а по кожному виду заробітку є окремий матеріал.

Крім відмінностей з вищеперелічених способів безкоштовного заробітку bitcoin є і схожість. Я виділив 2 головні чинники:

  1. ці сайти просто завалені рекламою;
  2. капча.

Правильне рішення капчі є обов'язковою умовою для отримання безкоштовних сатоші, біткойнів або міллібіткойнов, залежно від того, в чому буде проводиться оплата. Для оплати потрібно буде натиснути на підтверджуючу кнопку, а через умову № 1 це буває часом непросто. Необхідно шукати кнопки типу "Claim", "Get reward", "Withdraw", "Get satoshi" або щось в цьому роді.

Крім усього іншого, потрібно буде зареєструватися в одному або парочці сервісів накопичення мікротранзакцій. На таких сервісах накопичуються незначні суми (в основному сатоші), які будуть нараховуватися з біткоін - кранів. Потім вже більш велика сума автоматично або раз на тиждень буде переводитися на рахунок Вашого біткоін - гаманця. Таких накопичувальних сервісів досить багато і їх можна знайти використовуючи ГуглоЯндекс. Перейшовши за цим посиланням, Ви зможете дізнатися більш детально про сервіси в яких я зареєстрований.

Але повернемося до заробітку безкоштовних біткойнів. Інтервал часу між отриманням безкоштовних сатоші може бути дуже різним: від 1440 хвилин до 30 секунд. Нижче наведено три посилання для заробітку безкоштовних біткойнів, використовуючи різні методи більш докладно і з зображеннями.

  1. Біткойн - крани.

  2. Серфінг сайтів.

  3. Ігри.

Якщо Ви ще не покинули мій сайт, то значить Ви знайшли для себе корисну інформацію, а значить мені в завершенні цієї статті є ще що сказати. Вірніше, порадити. При відвідуванні певних сайтів потрібно буде змінити IP - адресу. Це дасть можливість заробляти майже в 3 рази більше. Ця порада, скоріше, буде дійсна для громадян України, тому що я сам з України і за IP - адреси інших країн нічого сказати не можу. Я використовую програмку типу Browsec для Chrome.

У кожному з видів заробітку біткойн (3 посилання вище) присутні сайти на яких з IP з Америки чи Єврозони можна істотно збільшити свій заробіток. Якщо Ви не полінуєтеся, то зможете наочно побачити різницю в заробітку. 

Додано:   11.12.2015 19:54   |   Останнє оновлення: