Криптовалюта біткойн

БіткоінБлукаючи по просторах інтернету, я все частіше почав стикатися з такими поняттями як біткойн і сатоші. Спочатку я не звертав на ці оголошення ніякої уваги, але в якійсь момент звернув увагу на вартість цієї віртуальної валюти. На момент написання статті 1 BTC дорівнював 359 американських доларів. Трохи поміркувавши, я вирішив спробувати заробити хоча б 1 біткойн. І на це у мене знайшлося кілька причин:

  1. Криза в країні.
  2. Виключно спортивний інтерес (за який проміжок часу я зможу заробити цю одиницю криптовалюти).

Ця стаття, як і всі інші, присвячені заробітку криптовалюти bitcoin, не підійде тим, хто хоче заробляти 1 BTC щодня, бо в них я буду розглядати заробіток біткойнів безкоштовно.

Першим ділом я звернувся до Вікіпедії, щоб дізнатися докладніше про цю валюту, але вже перших кілька рядків вистачило, щоб заплутатися - дуже вже специфічний текст. Тому я не буду детально описувати історію та причини виникнення біткоіна, а обмежуся тільки тими поняттями, які мені знадобилися, щоб почати заробляти біткойни.

Отже, якщо Ви ще залишаєтеся на сторінці, то значить, що Вас також цікавить заробіток біткойн і ви такий же новачок, як і я.

БіткоінВолодіючи неглибокими знаннями англійської мови, можна визначити, що слово "bitcoin" складається з двох слів: "bit" - одиниця інформації та "coin" - монета. Всього було випущено 21 млн. біткойнів з яких 12 млн. розібрані. Враховуючи те, що «біткойнова лихоманка» поширилася по всьому світу, то може здатися, що 9 млн. біткойнів це не так і багато, але експерти в даній сфері стверджують, біткойнів, що залишилися, вистачить щонайменше на 40 років.

Що Вам потрібно знати на початковому етапі, так це те, що у біткойна (ВТС) є ще «молодші брати»: міллібіткойн, мікробіткойн і сатоші. 1 міллібіткойн становить тисячну частину біткойна і позначається mBTC, 1мікробіткойн становить мільйонну частину біткойна і має позначення μBTC, а сатоші - стомільйонна частина біткойн і позначається як satoshi. Тобто виходить що

1 mBTC = 0,001 ВТС

1000 mBTC = 1 ВТС

1 μBTC = 0,000001 ВТС

1 000 000 μBTC = 1 ВТС

1 satoshi = 0,00000001 ВТС

100 000 000 satoshi = 1 ВТС

1 ВТС = 1000 mBTC = 1 000 000 μBTC = 100 000 000 satoshi

Ці співвідношення допоможуть більш вільно орієнтуватися при заробітку bitcoin, тому що виплати можуть здійснюватися як у біткойнах, так і в сатоші.

На цьому вступну статтю, для шукаючих додатковий заробіток у вигляді біткойнів буду завершувати. Залишилося додати, що я не задавався метою розкритикувати біткойни або якось його прославити. Ця і наступні статті, присвячені заробітку такої криптовалюти як bitcoin, є лише наслідком того факту, що мільйони людей по всьому світу з задоволенням заробляють біткойни безкоштовно.

Отже, якщо Ви ще повні рішучості заробити свій перший біткойн, то переходьте за цим посиланням (заробіток біткойн) і приступайте до заробітку.

Додано:   11.12.2015 19:47   |   Останнє оновлення: