Notice: Undefined index: section in /home/notes179/public_html/ua/block/header.php on line 3

Notice: Undefined index: section in /home/notes179/public_html/ua/block/header.php on line 7

Notice: Undefined index: section in /home/notes179/public_html/ua/block/header.php on line 11

Notice: Undefined index: section in /home/notes179/public_html/ua/block/header.php on line 15

Notice: Undefined index: section in /home/notes179/public_html/ua/block/header.php on line 19

Notice: Undefined index: section in /home/notes179/public_html/ua/block/header.php on line 23

  Notice: Undefined index: page in /home/notes179/public_html/ua/block/section.php on line 7
 1. Правдива історія виникнення української мови

  В гарячих дискурсах youtube-коментаторів неодноразово доводилося зустрічати одну версію походження української мови. За однією з версій вєлікороських імперіалістів українська мова була створення поляками, тож ця невеличка стаття саме про цей беззаперечний факт. І це найправдивіша правда, яка тільки може бути.

  Нажаль в тих коментарях дата створення української мови поляками не вказувалася, а це означає що …

  Повністю

  Розділ:   Історія   |    Додано:  24.05.2019 01:35    |    Останнє оновлення:  
 2. Бобслей

  Як і санний спорт та скелетон, бобслей був створений у Швейцарії наприкінці 19 ст., а перші особливі сани – боб були сконструйовані в 1904 році.

  Бобслей – це Формула 1 в світі санного спорту. Самий простий боб може досягати вартості 50 тис. доларів. Особлива увага в бобслеї, звісно, приділяється саням. Боб виготовляється за стандартним проектом з суцільнометалевого корпусу обтічної форми. Корпус закріплюється на двох парах полозах – ковзанах. Передня пара – рухома з кермом, задня пара – нерухома з гальмом. Цими ковзанами пілот керує майже як в автомобілі.

  Повністю

  Розділ:   Спорт   |    Додано:  07.03.2019 21:10    |    Останнє оновлення:  
 3. Скелетон

  Як і санний спорт, скелетон зародився наприкінці 19 ст. в Швейцарії. Назва цього зимового виду спорту з грецької перекладається як «скелет», «каркас». І це не дивно, бо для вдалого проходження дистанції, сани повинні максимально щільно прилягати до тіла спортсмена.

  Довжина саней сучасного скелетона складає 800 – 1200 мм, висота – 80 – 200мм, відстань між ковзанами – 340 – 380 мм. Сучасні сани для скелетону виготовляють з високоякісного скловолокна і сталі та складаються з поверхні з рамою до якої кріпляться два ковзани з високо вуглецевої сталі, і дві ручки. З боків кріпляться бампери, які пом’якшують удари об стінки траси.

  Повністю

  Розділ:   Спорт   |    Додано:  07.03.2019 21:05    |    Останнє оновлення:  
 4. Санний спорт

  Мабуть, мало знайдеться тих, хто в дитинстві сніжною зимою не катався на санчатах. І, мабуть, для того, щоб зберегти спогади про дитинство, дорослі вигадали санний спорт в далекому 1883 році, коли були проведені перші змагання.

  Щодо конкуренції, то санний спорт не можна назвати контактним. В санному спорті суперники почергово змагаються з часом, намагаючись показати найкращі результати. Та і мало кому сподобається з кимось контактувати на швидкості від 120 до 150 км/год (а саме таку швидкість можуть розвивати спортсмени на трасі).

  Повністю

  Розділ:   Спорт   |    Додано:  07.03.2019 20:57    |    Останнє оновлення:  
 5. Корисні спортивні правила для повсякденного життя

  Спорт є лише частиною життєдіяльності людини, тому спортивні правила є також життя. Але, нерідко, коли про ці правила забувають, і ними не користуються, тим самим ускладнюючи собі життя. Сподіваюсь, що правила, які розглянуті нижче допоможуть вам у побуті.

  Повністю

  Розділ:   Корисне   |    Додано:  10.07.2018 00:01    |    Останнє оновлення:  
 6. Суспільство очима С. Кінга в романі «Протистояння».

  Так сталося, що я став палким прихильником творчості "короля жахів" Стівена Кінга. Не пам‘ятаю, що спонукало мене взятися за читання його романів, бо починав я з «Кладовища домашніх тварин» та «Адової кицьки», але його розповіді мені дуже сподобалися. Єдине, що одразу мені не сподобалося в романах Стівена Кінга, так це те, що 

  Повністю

  Розділ:   Суспільство   |    Додано:  11.04.2018 23:36    |    Останнє оновлення:  
 7. Тваринний світ в українській міфології

  Протягом багатьох століть наші предки перебували в тісному зв'язку з тваринним світом (не те, що зараз). Завдяки цій взаємодії тварини наділялися такими особливостями і властивостями, що іноді дивуєшся, на що здатна людська фантазія. Були створені тисячі легенд про тварин.

  Слід зазначити, що в різних регіонах одним і тим же тваринам приписувалися абсолютно різні властивості.

  Повністю

  Розділ:   Міфи   |    Додано:  14.12.2017 22:18    |    Останнє оновлення:  
 8. Чому українці не говорять українською мовою.

  Даний матеріал є виключно суб'єктивною думкою і не претендує на роль істини в останній інстанції.

  Уже саме по собі питання з заголовка «попахує» абсурдом, але тим не менше ...

  Звичайно, при великому бажанні можна знайти матеріали якого - небудь історика, який спираючись на достовірні (чи завжди?) історичні факти, пояснить причину небажання українців говорити рідною мовою. Причому знайдуться і такі, хто з «не менш достовірними» фактами буде доводити, що українців ніколи не існувало взагалі.

  Повністю

  Розділ:   Суспільство   |    Додано:  01.10.2017 18:03    |    Останнє оновлення:  
 9. Русалка - покровителька рослинної сили природи

  Не дивлячись на те, що персонаж русалки сприймається як напівжінка - напівриба (принаймні, в моєму сприйнятті) і вважається мешканкою водних ресурсів, в українській міфології виділяють три основних види русалок:

  Повністю

  Розділ:   Міфи   |    Додано:  02.08.2017 20:59    |    Останнє оновлення:  
 10. Обмін і виведення криптовалют

  У наш час глобальної комп'ютеризації та інтернету все більшу популярність набирають криптовалюта (Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Ethereum) і цифрові (електронні) види валют. Відповідно, під цей попит з'являються різного роду сервіси по їх обміну та продажу. Конкуруючи між собою, сервіси по обміну і продажу намагаються привабити потенційних клієнтів, пропонуючи їм більш якісні послуги, ніж у конкурентів.

  Повністю

  Розділ:   Заробіток   |    Додано:  27.04.2017 21:25    |    Останнє оновлення:  10.10.2017 23:43