Partner

Changer.com - Instant Exchanger

 1. Корисні спортивні правила для повсякденного життя

  Спорт є лише частиною життєдіяльності людини, тому спортивні правила є також життя. Але, нерідко, коли про ці правила забувають, і ними не користуються, тим самим ускладнюючи собі життя. Сподіваюсь, що правила, які розглянуті нижче допоможуть вам у побуті.

  Повністю

  Розділ:   Корисне   |    Додано:  10.07.2018 00:01    |    Останнє оновлення:  
 2. Суспільство очима С. Кінга в романі «Протистояння».

  Так сталося, що я став палким прихильником творчості "короля жахів" Стівена Кінга. Не пам‘ятаю, що спонукало мене взятися за читання його романів, бо починав я з «Кладовища домашніх тварин» та «Адової кицьки», але його розповіді мені дуже сподобалися. Єдине, що одразу мені не сподобалося в романах Стівена Кінга, так це те, що 

  Повністю

  Розділ:   Суспільство   |    Додано:  11.04.2018 23:36    |    Останнє оновлення:  
 3. Тваринний світ в українській міфології

  Протягом багатьох століть наші предки перебували в тісному зв'язку з тваринним світом (не те, що зараз). Завдяки цій взаємодії тварини наділялися такими особливостями і властивостями, що іноді дивуєшся, на що здатна людська фантазія. Були створені тисячі легенд про тварин.

  Слід зазначити, що в різних регіонах одним і тим же тваринам приписувалися абсолютно різні властивості.

  Повністю

  Розділ:   Міфи   |    Додано:  14.12.2017 22:18    |    Останнє оновлення:  
 4. Чому українці не говорять українською мовою.

  Даний матеріал є виключно суб'єктивною думкою і не претендує на роль істини в останній інстанції.

  Уже саме по собі питання з заголовка «попахує» абсурдом, але тим не менше ...

  Звичайно, при великому бажанні можна знайти матеріали якого - небудь історика, який спираючись на достовірні (чи завжди?) історичні факти, пояснить причину небажання українців говорити рідною мовою. Причому знайдуться і такі, хто з «не менш достовірними» фактами буде доводити, що українців ніколи не існувало взагалі.

  Повністю

  Розділ:   Суспільство   |    Додано:  01.10.2017 18:03    |    Останнє оновлення:  
 5. Русалка - покровителька рослинної сили природи

  Не дивлячись на те, що персонаж русалки сприймається як напівжінка - напівриба (принаймні, в моєму сприйнятті) і вважається мешканкою водних ресурсів, в українській міфології виділяють три основних види русалок:

  Повністю

  Розділ:   Міфи   |    Додано:  02.08.2017 20:59    |    Останнє оновлення:  
 6. Обмін і виведення криптовалют

  У наш час глобальної комп'ютеризації та інтернету все більшу популярність набирають криптовалюта (Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Ethereum) і цифрові (електронні) види валют. Відповідно, під цей попит з'являються різного роду сервіси по їх обміну та продажу. Конкуруючи між собою, сервіси по обміну і продажу намагаються привабити потенційних клієнтів, пропонуючи їм більш якісні послуги, ніж у конкурентів.

  Повністю

  Розділ:   Заробіток   |    Додано:  27.04.2017 21:25    |    Останнє оновлення:  10.10.2017 23:43
 7. Як позбутися самовільного відкриття браузера

  Нещодавно, через свою неуважність, встановив досить неприємний вірус. Дія цього вірусу полягала в тому, що через певні проміжки часу в браузері відкривався сайт NEWCITYINWORLD з подальшим переходом на якусь рекламу. Причому, якщо браузер був закритий, він спочатку запускався, а потім вже завантажувалася реклама.

  Повністю

  Розділ:   Корисне   |    Додано:  09.02.2017 21:20    |    Останнє оновлення:  
 8. Політичні «страшилки»

  В останні роки в українському інформаційному просторі з'явилося багато фраз, термінів, понять, які міцно вкоренилися у нашій свідомості. Послухавши, як українських політиків і чиновників, так і з «братньої» сусідньої країни, зрозумів, що чим більше буде інформації, що роз'яснює суть та різницю цих самих часто вживаних слів і фраз, тим менше буде маніпуляцій з боку «слуг народу».

  Повністю

  Розділ:   Суспільство   |    Додано:  27.11.2016 21:47    |    Останнє оновлення:  
 9. Заробіток в інтернеті на Яндекс.Толоці, пасивний заробіток в інтернеті, Payeer-бонуси

  Якщо Ви пробували заробляти на буксах, але часто потрапляли на неякісних рекламодавців, що не оплачували завдання, то спробуйте заробіток з сервісом Яндекс.Толока (Yandeх.Toloka). Сервіс Яндекс.Толока пропонує своїм користувачам заробляти, виконуючи завдання пов'язані з оцінкою і аналізом контенту (класифікація зображень, робота з текстовими фрагментами, пошуковими запитами), з метою поліпшення якості пошуку, розвитку технологій машинного навчання і штучного інтелекту.

  Повністю

  Розділ:   Заробіток   |    Додано:  21.09.2016 21:30    |    Останнє оновлення:  06.11.2018 17:35
 10. Бразильська Олімпіада українців в цифрах

  Для українців Олімпіада в бразильському Ріо, яка проходила з 5 по 21 серпня, стала самою не медальною, починаючи з Атланти 1996 року. Причому такого низького результату не очікували як світові експерти, які прогнозували збірній України місце в 20-ці найсильніших збірних, так і українські експерти. Причини можуть бути різними: складне економічне становище в країні, несприятливий клімат Бразилії і т.п. В результаті 31-е місце в загальному заліку і 11 медалей, з яких 2 золотих, 5 срібних і 4 бронзових.

  Повністю

  Розділ:   Спорт   |    Додано:  18.09.2016 19:20    |    Останнє оновлення: