1. Бобслей

  Як і санний спорт та скелетон, бобслей був створений у Швейцарії наприкінці 19 ст., а перші особливі сани – боб були сконструйовані в 1904 році.

  Бобслей – це Формула 1 в світі санного спорту. Самий простий боб може досягати вартості 50 тис. доларів. Особлива увага в бобслеї, звісно, приділяється саням. Боб виготовляється за стандартним проектом з суцільнометалевого корпусу обтічної форми. Корпус закріплюється на двох парах полозах – ковзанах. Передня пара – рухома з кермом, задня пара – нерухома з гальмом. Цими ковзанами пілот керує майже як в автомобілі.

  Повністю

  Додано:   07.03.2019 21:10   |    Останнє оновлення:   
 2. Скелетон

  Як і санний спорт, скелетон зародився наприкінці 19 ст. в Швейцарії. Назва цього зимового виду спорту з грецької перекладається як «скелет», «каркас». І це не дивно, бо для вдалого проходження дистанції, сани повинні максимально щільно прилягати до тіла спортсмена.

  Довжина саней сучасного скелетона складає 800 – 1200 мм, висота – 80 – 200мм, відстань між ковзанами – 340 – 380 мм. Сучасні сани для скелетону виготовляють з високоякісного скловолокна і сталі та складаються з поверхні з рамою до якої кріпляться два ковзани з високо вуглецевої сталі, і дві ручки. З боків кріпляться бампери, які пом’якшують удари об стінки траси.

  Повністю

  Додано:   07.03.2019 21:05   |    Останнє оновлення:   
 3. Санний спорт

  Мабуть, мало знайдеться тих, хто в дитинстві сніжною зимою не катався на санчатах. І, мабуть, для того, щоб зберегти спогади про дитинство, дорослі вигадали санний спорт в далекому 1883 році, коли були проведені перші змагання.

  Щодо конкуренції, то санний спорт не можна назвати контактним. В санному спорті суперники почергово змагаються з часом, намагаючись показати найкращі результати. Та і мало кому сподобається з кимось контактувати на швидкості від 120 до 150 км/год (а саме таку швидкість можуть розвивати спортсмени на трасі).

  Повністю

  Додано:   07.03.2019 20:57   |    Останнє оновлення:   
 4. Бразильська Олімпіада українців в цифрах

  Для українців Олімпіада в бразильському Ріо, яка проходила з 5 по 21 серпня, стала самою не медальною, починаючи з Атланти 1996 року. Причому такого низького результату не очікували як світові експерти, які прогнозували збірній України місце в 20-ці найсильніших збірних, так і українські експерти. Причини можуть бути різними: складне економічне становище в країні, несприятливий клімат Бразилії і т.п. В результаті 31-е місце в загальному заліку і 11 медалей, з яких 2 золотих, 5 срібних і 4 бронзових.

  Повністю

  Додано:   18.09.2016 19:20   |    Останнє оновлення:   
 5. Футдаблбол | Дивний спорт

  Футдаблбол

  Як і футбол в болоті, футдаблбол є різновидом класичного футболу. Головна відмінність футдаблболу від класичної версії – це присутність в грі одразу двох м’ячів. М'ячі різного кольору, один може бути смугастим, за умови, що другий однокольоровий.

  Повністю

  Додано:   07.08.2015 00:04   |    Останнє оновлення:   
 6. Футбол в болоті (футбол в багні) | Дивний спорт

  Футбол в болоті (футбол в багні)

  Існує теорія, що ми схожі зі свинями і цей дивний вид спорту є цьому підтвердженням. Бо футболісти, які виходять після «болотного матчу», виглядають саме як свині – забруднені та задоволені.

  Повністю

  Додано:   06.08.2015 23:49   |    Останнє оновлення:   
 7. Тоуреслінг | Дивний спорт

  Тоуреслінг

  Як не дивно, а тоуреслінг належить до контактних видів спорту, хоча учасники і контактують дуже малою частиною своїх тіл. Бо тоуреслінг – це боротьба пальців ніг!! Правила в цьому дивному виді спорту схожі з правилами армреслінга. Суперники «зчеплюються» великими пальцями ніг і намагаються схилити ногу свого супротивника на землю.

  Повністю

  Додано:   06.08.2015 23:31   |    Останнє оновлення:   
 8. Підводний хокей | Дивний спорт

  Підводний хокей

  Якщо аналог гандболу – водне поле досить популярний вид спорту, то різновид класичного хокею з шайбою – підводний хокей – це незвичне явище. Дивним цей спорт робить той факт, що під водою досить важко відтворити ту динаміку та швидкість командну та індивідуальну, які притаманні хокею на льоду.

  Повністю

  Додано:   06.08.2015 23:13   |    Останнє оновлення:   
 9. Кабадді | Дивний спорт

  Кабадді

  Цей вид спорту більше розвинений на азійській частині континенту, але і європейські та американські команди приймають участь в змаганнях також. До переваги цієї гри слід віднести відсутність дорогого обладнання та екіпірування, що робить її доступною абсолютно для всіх.

  Повністю

  Додано:   06.08.2015 22:54   |    Останнє оновлення:   
 10. Шахобокс | Дивний спорт

  "Битви відбуваються на рингу, а війни ведуться на дошці."

  Шахобокс

  З одного боку поєднання шахів та боксу виглядає досить дивним, а з іншого - для розвитку людини - цілком гармонійним. Бо фізичні та інтелектуальні навантаження сприяють всебічному розвитку.

  Повністю

  Додано:   06.08.2015 22:21   |    Останнє оновлення:   
 11. Сирна гонка | Дивний спорт

  Сирна гонка

  Якщо вам не повідбивали ноги в змаганнях зі стусанів в гомілку, або у вас є бажання відчути що таке вивих або перелом кінцівки, або ж ви просто не уявляєте свого життя без 2-х кілограмів Подвійного Глостерського сиру, то сирна гонка саме для вас.

  Повністю

  Додано:   06.08.2015 22:14   |    Останнє оновлення:   
 12. Стусани по гомілці | Дивний спорт

  Стусани по гомілці

  Це суворе чоловіче змагання досить популярно в Куперсхіллі (Cooper’s Hill), там же, де й проводиться куперсхільська сирна гонка. Суть гри проста, як і її назва. Потрібно бити ногами по гомілці опонента до тих пір, поки він не впаде.

  Повністю

  Додано:   06.08.2015 21:57   |    Останнє оновлення:   
 13. Метання рушника | Дивний спорт

  Метання рушника

  У цій грі учасники діляться на дві команди: «метальники» і «оперізувальники». Команда «метальників» вибирають одного гравця, навколо якого суперники збираються в хоровод. Метальник повинен потрапити змоченим у пиві рушником у кого-небудь з хороводу.

  Повністю

  Додано:   06.08.2015 21:41   |    Останнє оновлення:   
 14. Конкер | Дивний спорт

  Якщо у вас під рукою є каштан або пара каштанів та мотузка довжиною 25 см, ви можете взяти участь у чемпіонаті світу з конкеру. Для цього потрібно в каштані просвердлити отвір по середині і через цей отвір пропустити мотузку. Снаряддя для змагання готово!

  Повністю

  Додано:   03.08.2015 14:22   |    Останнє оновлення:   
 15. Зачаровування черв’яків | Дивний спорт

  Зачаровування черв’яків

  Уявіть собі, якби ви зібралися з друзями на рибалку, а черв’яків немає. І у вас лише 30 хвилин на те, щоби їх накопати. Отже, якщо ви хоча б раз у два тижні займаєтесь копанням черв’яків, то ви майже готові до участі в чемпіонаті світу із зачаровування черв’яків.

  Повністю

  Додано:   03.08.2015 13:47   |    Останнє оновлення:   
 16. Дивний спорт

  Згідно з вікіпедії, спорт (походить від давньофранцузького disport – «дозвілля», «розвага») – організована за певними правилами діяльність людей, що полягає в зіставленні їх фізичних та інтелектуальних здібностей, а також підготовка до цієї діяльності та міжособові стосунки, що виникають в процесі гри.

  Повністю

  Додано:   03.08.2015 12:04   |    Останнє оновлення: