1. Правдива історія виникнення української мови

  В гарячих дискурсах youtube-коментаторів неодноразово доводилося зустрічати одну версію походження української мови. За однією з версій вєлікороських імперіалістів українська мова була створення поляками, тож ця невеличка стаття саме про цей беззаперечний факт. І це найправдивіша правда, яка тільки може бути.

  Нажаль в тих коментарях дата створення української мови поляками не вказувалася, а це означає що …

  Повністю

  Додано:   24.05.2019 01:35   |    Останнє оновлення:   
 2. Державний гімн України

  Нещодавно зловив себе на думці, що я, як і, швидше за все, велика частина українців, знаю гімн України не повністю. Вірніше, знаю перший куплет, приспів і, якщо постаратися, ще кілька рядків. Тому було прийнято рішення заповнити цей пробіл. Сподіваюся, і Ви знайдете в цій статті щось корисне.

  Повністю

  Додано:   04.09.2015 22:23   |    Останнє оновлення:   28.06.2019 00:22
 3. Тризуб - малий герб України

  Тризуб є малим гербом України. Прийнято вважати, що символ тризуба принесли в Київську Русь князі Рюриковичі, але при розкопках поселень Трипільської культури були виявлені древні знаки у вигляді тризуба. І, виходить, що символ тризуба був відомий задовго до приходу варягів. Вчені стверджують, що тризуб з'явився 25 тис. років тому одночасно зі свастикою і шестикінечною зіркою.

  Повністю

  Додано:   04.09.2015 21:23   |    Останнє оновлення:   
 4. Гроші України

  Раніше гривнями називали прикраси, які були зроблені, переважно, з дорогоцінних металів (золота або срібла), і які носили на шиї («на загривку»). Можна припустити, що як грошова одиниця гривня з`являється в період 8 – 9 ст. н.е., коли при здійсненні торгових операцій, або при сплаті данини розраховувалися гривнями. Але це також можна піддати сумніву, бо в той час переважав бартерний обмін і розраховувалися і платили данину хто чим міг.

  Повністю

  Додано:   08.08.2015 21:17   |    Останнє оновлення:   
 5. Козаки - характерники

  Козаки - характерники

  Характерник, дослівно, - людина, що володіє центром ХаРа - енергетичним центром організму людини. Ха - висхідний потік енергії Землі, Ра - спадний потік енергії космосу.
  Прості люди називали характерників чародіями, а попи говорили, що в них вселився біс.

  Повністю

  Додано:   08.08.2015 19:38   |    Останнє оновлення:   
 6. Атрибути козаків

  Атрибути козаків

  Походження козаків з різних верств населення обумовило і різноманітність в одязі та зброї. Але суспільний та світовий розвиток привели до того, що козацька мода набула певного вигляду. Що ж є невід’ємною частиною козака? На це питання можна спробувати відповісти подивившись на ідеалізовані зображення козака – козака Мамая.

  Повністю

  Додано:   08.08.2015 18:06   |    Останнє оновлення: